Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
piątek, 16 kwietnia 2021

Michael Freeman
poniedziałek, 09 sierpnia 2010 18:07    Drukuj Email

Na rynku pojawiły się nowe książki autorstwa Michaela Freemana – światowej sławy fotografa i autora podręczników fotografii. Freeman specjalizuje się w fotografii podróżniczej, architekturze oraz sztuce azjatyckiej.

W „Czarno-białej fotografii cyfrowej” autor przedstawia wszystkie aspekty fotografii czarno-białej, prezentuje jej najwybitniejszych przedstawicieli i opisuje jej zastosowanie w erze fotografii cyfrowej. Autor próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak świat cyfrowych barw przekłada się na skalę szarości.

 ksiazka_1---400

„Idealna ekspozycja w fotografii cyfrowej” to opisany w przystępny sposób, z licznymi przykładami, proces fotografowania. Ilustracje, histogramy i przykłady pozwolą poznać tajniki odpowiedniej ekspozycji.

 ksiazka_2---400

Poradnik prezentujący sprzęt fotograficzny i wyjaśniający jak z niego korzystać w ekstremalnych sytuacjach zdjęć nocnych to „Zdjęcia nocne i przy słabym oświetleniu w fotografii cyfrowej”. Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek – od odpowiedniego ustawienia czułości po stosowanie dodatkowego oświetlenia.

 ksiazka_3---400

Książki ukazały się nakładem Wydawnictwa G+J RBA

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież