Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki Chris Gatcum – „Kreatywna fotografia cyfrowa”
czwartek, 15 kwietnia 2021

Chris Gatcum – „Kreatywna fotografia cyfrowa”
poniedziałek, 24 maja 2010 19:22    Drukuj Email

kreatywna-fotogarfia-cyfrowa---200Wydawnictwo G+J RBA zaskakuje kolejnymi propozycjami książkowymi, wydając nie tylko albumy i pozycje podróżnicze.  Znaczna część  portfolio Wydawnictwa stanowią książki – poradniki o fotografii. „Kreatywna fotografia cyfrowa” Chrisa Gatcuma nie jest  tu wyjątkiem. To klasyczny poradnik, dzięki któremu czytelnik może lepiej poznać tajniki fotografii. A nawet stać się  majsterkowiczem. Książka naszpikowana jest pomysłami, jak z niczego zbudować  najbardziej nawet wyrafinowane akcesoria fotograficzne – ot choćby  obiektyw typu tilt czy studyjne „domowe” softboxy. Wszystko to okraszone niesamowitymi ujęciami, które dowodzą, że pomysły autora sprawdzają się w praktyce.

Chris Gatcum jest uznanym fotografem i autorem artykułów opisujących techniczne aspekty fotografii. Był redaktorem technicznym w magazynie „What Digital Camera”, współpracował też z pismem „Amateur Photographer” .

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież