Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Studencie, nakręć się na konkurs!
sobota, 19 czerwca 2021

Studencie, nakręć się na konkurs!
wtorek, 13 października 2009 19:44    Drukuj Email
Wielki konkurs filmowy MSI

logo_200Drogi Studencie, przypominamy, że trwa kolejny konkurs filmowy organizowany przez firmę MSI Polska. Zadaniem uczestników jest stworzenie scenariusza, a potem jego realizacja. Krótki film konkursowy musi być związana z serią notebooków X-slim lub/i urządzeniami All-in-One produkowanym przez MSI. Na uczestników akcji czeka nie tylko "złoty indeks" MSI, ale także cenne nagrody oraz szansa współpracowania z firmą MSI przy planowanych projektach filmowych. Nie czekaj i przyłącz się do konkursu!

„Złoty indeks MSI” to konkurs skierowany do studentów marzących o karierze filmowca. MSI szuka tych wszystkich, którzy potrafią stworzyć niesamowity scenariusz filmowy. Akcja trwa do końca października 2009 roku. Autorski pomysł należy przesłać do MSI za pomocą formularza zgłoszeniowego. Najlepsze przesłane projekty zakwalifikują się do następnego etapu, w którym to uczestnicy przystąpią do realizacji swoich materiałów.

Tematem filmu konkursowego muszą stać się ultra smukłe notebooki z serii X-slim lub/i funkcjonalne urządzenia typu All-in-One. Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej http://www.msi-polska.pl/ . Można też samemu przyjrzeć się komputerom firmy MSI między innymi w sklepach:

  • Balta – Wejherowo (ul. I-szej Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28) , Gdański (ul. Słowackiego 37K)
  • PirmaKomp – Katowice (ul. Gliwicka 44)
  • Tryton – Toruń (ul. Szosa Lubicka 13)
  • Proline – Wrocław ( ul. Kazimierza Wielkiego 7), Katowice (ul. Aleja Wojciecha Korfantego 44)
  • InwazjaPC – Warszawa (ul. Żelazna 67)
  • InwazjaPC – Łódź (ul. Piotrkowska 23)
  • InwazjaPC – Poznań (ul. Kaliska 1), (ul. Półwiejska 17)
  • Herkules – Łódź (ul. Nawrot 114)

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież