Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 20 czerwca 2021

WYKLUCZONE! 2009
wtorek, 07 lipca 2009 22:29    Drukuj Email

wykluczone_200Wykluczone! to konkurs, którego tematem są opuszczone, zaniedbane, wymarłe, zdewastowane obiekty przemysłowe, dworce, domy, tereny i rzeczy. To wszystko, co straciło swoją społeczną funkcję i - albo zyska nową albo ulega degradacji.

! - wykrzyknik przy nazwie to nasza niezgoda na bezmyślne pozbywanie się śladów przeszłości, które często mogą wyśmienicie zaistnieć i współbrzmieć z nowymi funkcjami. Chcemy  pomóc lokalnym społecznościom spojrzeć na stwarzające z ich punktu widzenia jedynie problemy obiekty – jako na coś potencjalnie wartościowego, co mogłoby „znaleźć” sobie nową funkcję.


 Przyjmujemy prace autorów w każdym wieku, dowolnej profesji i z całego świata.

Prace można nadsyłać w trzech kategoriach:

  • film
  • fotografia
  • architektura i przestrzeń.

Termin nadsyłania prac to 23 sierpnia 2009 (decyduje data stempla pocztowego).

Jury złożone będzie z uznanych fotografików, operatorów i artystów. Uczestnicy będą nadsyłać prace fotograficzne i filmowe (dokumentalne i kreacyjne) dotyczące “wykluczonych” obiektów, a w kategorii Architektura i przestrzeń – pomysły ich adaptacji.

Podczas wernisażu, w MCSW Elektrownia w Radomiu, połączonego z koncertem muzyki o charakterze industrialnym, wręczymy zwycięzcom nagrody finansowe i rzeczowe, ufundowane przez MCSW „Elektrownia”.

adres, pod który należy nadsyłać prace:

Stowarzyszenie STEP

ul. Radziłowska 5 m. 1

03-943 Warszawa

Uwaga: wszystkie parametry techniczne, warunki, terminy itp. są określone w regulaminie, z którym prosimy się zapoznać przed nadesłaniem pracy. Wraz z pracą należy nadesłać kartę zgłoszenia. Prace nadsyłane drogą mejlową nie wezmą udziału w konkursie. Dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

więcej: www.2b.art.pl

Dodatkowe informacje:

Tomasz Rychter

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

665382350

sfinansowano ze środków: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego m.st. Warszawy

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież