Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 20 czerwca 2021

ŚWIAT W DŁONIACH
piątek, 03 lipca 2009 22:27    Drukuj Email
swdwakacyjny konkurs fotograficzny

Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu fotograficznego „Świat w dłoniach – niezapomniane pasje”, realizowanego w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej „Świat w dłoniach”. Konkurs jest skierowany do wszystkich, którzy zechcą pokazać codzienne życie i realizację pasji przez osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów, a także fotograficzne skojarzenia i odniesienia do tej choroby. Prace konkursowe w trzech kategoriach można nadsyłać do 4 września.

Uczestnicy konkursu mogą nadsyłać swoje prace w trzech kategoriach:

  • fotografia naturalna (nie poddana fotomontażowi),
  • fotografia modyfikowana (poddana fotomontażowi),
  • fotoreportaż (zamknięty cykl zdjęć składający się z minimum 3 fotografii).

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 4 września 2009 roku na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.rzs.pl). W skład jury, które wybierze najlepsze prace, wchodzą m. in. wybitny reumatolog prof. dr hab. Witold Tłustochowicz, Prezes Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, Jolanta Grygielska, Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Reumatyków i Ich Sympatyków i Lidia Popiel, artystka fotograf. „Ułamki sekund określają nasz świat. Kolekcjonujemy chwile - najczęściej te najważniejsze w postaci obrazów. W konkursie "Świat w dłoniach" chwile przekładają się
na gesty i wyrażane uczucia. Zamknięte w fotografii składają hołd i wyrażają szacunek dla zmagających się z chorobą ludzi
” – mówi Lidia Popiel.

Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody - sprzęt fotograficzny. Dodatkowo przyznane zostaną także nagrody internautów dla prac, które zdobędą najwięcej głosów w głosowaniu na stronie internetowej www.rzs.pl. Nagrodzone prace zostaną przedstawione na specjalnie przygotowanej wystawie z okazji Światowego Dnia Reumatyzmu (12 października 2009 roku) oraz opublikowane w okolicznościowym albumie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież