Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Dołącz do Światovych
niedziela, 09 maja 2021

Dołącz do Światovych
czwartek, 04 czerwca 2009 00:58    Drukuj Email
i wygraj podróż marzeń 

Ruszył internetowy konkurs Nokia

 Marzysz o wakacjach w Nowej Zelandii? A może chciałbyś wybrać się do Brazylii lub Chile? Teraz podróż Twoich marzeń jest w zasięgu ręki. Wystarczy wejść na stronę konkursu Światovi  i podzielić się wspomnieniami z podróży. Autor najciekawszych zdjęć i filmów wideo wygra bony turystyczne Easygo o wartości 20000 złotych, które będzie mógł przeznaczyć na podróż w dowolny zakątek świata. Osoby, które zajmą II i III miejsce, otrzymają telefon Nokia N86 8MP, który nie tylko uwieczni najpiękniejsze chwile, ale również umożliwi dotarcie prosto do celu podróży.

Konkurs potrwa do 13 lipca. 

W rozpoczynającym się konkursie mogą wygrać nie tylko autorzy zdjęć, czyli tzw. Światovi, ale również Głosujący. Aby przystąpić do konkursu jako Światoviec, należy zarejestrować się na stronie www.nokia.pl/swiatovi, a następnie stworzyć swój profil na portalu www.ovi.com. Od 1 czerwca do 13 lipca 2009 zadaniem uczestników będzie zamieszczenie tam zdjęć lub/i filmów wideo z podróży, które następnie udostępnia się innym użytkownikom.  

Od 22 czerwca do zabawy mogą się włączyć Głosujący. Głosowanie na najlepsze zdaniem internautów albumy trwać będzie do 13 lipca 2009. Trzy osoby, które oddadzą największą ilość głosów w konkursie zostaną nagrodzone telefonami Nokia N85 z nawigacją, a kolejnych 40 Głosujących otrzyma plecaki Slazenger.

O tym, kto otrzymuje bony turystyczne Easygo, telefony Nokia N86 8MP i Nokia N85 oraz plecaki, dowiemy się 20 lipca br., kiedy to ogłoszone zostaną wyniki konkursu.

Strona konkursowa jest częścią serwisu www.ovi.com - multimedialnego portalu firmy Nokia, który dzięki usłudze Ovi Share umożliwia dzielenie się zdjęciami, filmami i innymi multimediami z innymi użytkownikami portalu. 


Organizatorem konkursu jest agencja interaktywna K2 w imieniu firmy Nokia.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież