Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
środa, 14 kwietnia 2021

VIVA! PHOTO AWARDS
wtorek, 19 maja 2009 21:30    Drukuj Email

INFORMACJA PRASOWA
RUSZA DRUGA EDYCJA KONKURSU VIVA! PHOTO AWARDS

15 maja rusza druga edycja wielkiego konkursu fotograficznego VIVA!Photo Awards.
Już po pierwszej edycji VIVA! Photo Awards stał się jednym z najważniejszych i najbardziej uznanych konkursów fotograficznych w Polsce.
W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się 8 tysięcy uczestników.
Prace w pięciu kategoriach (reportaż, moda, beauty, portret, fotografia przedmiotu) oceniać będzie jury w składzie: Ryszard Horowitz (fotokompozytor), Robert Wolański (fotograf), Chris Niedenthal (fotograf), Gosia Baczyńska (projektantka), Katarzyna Przybyszewska (redaktor naczelna „Vivy!”), Marek Knap (dyrektor artystyczny „Vivy!”). Zdobywca Grand Prix otrzyma szansę zrealizowania sesji zdjęciowej dla magazynu „Viva!”, nagrodę specjalną od firmy APART (zegarek Baume&Mercier) i roczny warsztat fotoreportażu ufundowany przez Akademię Fotografii.
Zwycięzcy w każdej z 5 kategorii dostaną po 10 000 zł. Wszystkie wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie w muzeum teatralnym w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Mecenasem konkursu i wystawy jest firma APART i BAUME&MERCIER
Honorowy Patronat objęła Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Patroni medialni konkursu: Telewizja Polska S.A, Radio Chilli, onet.pl, digart.pl, polki.pl, Foto miesięcznik, Akademia Fotografii.
Partnerzy konkursu u wystawy: Opera Narodowa – Teatr Wielki i HATOR MEDIA.

Wydawca dwutygodnika VIVA!- Edipresse Polska S.A. jest jednym z największych wydawców magazynów w Polsce. Wydaje miesięczniki Uroda i Dom i Wnętrze, magazyn o zdrowiu Vita oraz pisma dla rodziców Mamo, to ja, Twoje dziecko, Przedszkolak i Twój Maluszek a także tygodnik Przekrój. Jest również założycielem „Fundacji Przyjaciółka” i właścicielem serwisu internetowego www.polki.pl oraz www.babyonline.pl

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież