czwartek, 18 lipiec 2024

Marka Kazar ponownie wystartowała z kreatywnym projektem dedykowanym młodym zdolnym artystom. Po raz kolejny daje szansę pasjonatom mody na zaprezentowanie i rozwój swojego talentu oraz zdobycie unikalnych nagród. W tym roku pod patronatem topowego konkursu Fashion Designer Awards 2014, rusza KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT.

Kazar Photo Design Project to prawdziwa gratka dla pasjonatów fotografii. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać 3 zdjęcia, których głównym bohaterem będzie dowolnie wybrane obuwie. Entourage i sytuacja, w której zostaną przedstawione buty są tematem otwartym i zależą wyłącznie od wyobraźni i kreatywności uczestników. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 lutego 2014 r.

Wystawę zdjęć wyłonionych półfinalistów zobaczymy podczas półfinału Fashion Designer Awards – 5 kwietnia w Złotych Tarasach, w Warszawie. Zwycięzcę poznamy podczas gali FDA w maju 2014.

Nagroda główną dla zwycięzcy w projekcie KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT jest wyjazd do Paryża na Paris Photo 2014 – najbardziej prestiżowe, międzynarodowe targi fotograficzne. Zwycięzca weźmie udział już w najbliższej edycji targów, które odbędą się w listopadzie 2014 r.

Paris Photo to raj dla kolekcjonerów i pasjonatów fotografii. Paryskie targi charakteryzują się niezwykłym rozmachem – w 2014 roku weźmie w nich udział 136 galerii w Grand Palais (w tym 28 nowo wybranych uczestników) i 28 wydawców specjalizujących się w fotografii książkowej. To właśnie tam Kazar zabierze zwycięzcę akcji.

W konkursowym jury zasiądą: Anna Wierzbicka (Kazar), Joanna Sokołowska-Pronobis (Fashion Designer Awards), Izabela Grzybowska (fotograf), Łukasz Jemioł (projektant), Jolanta Czaja (stylistka, dziennikarka).a

 

http://www.fashiondesignerawards.com.pl/