Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Konkurs KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT!
środa, 21 kwietnia 2021

Konkurs KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT!
czwartek, 30 stycznia 2014 23:53    Drukuj Email

Marka Kazar ponownie wystartowała z kreatywnym projektem dedykowanym młodym zdolnym artystom. Po raz kolejny daje szansę pasjonatom mody na zaprezentowanie i rozwój swojego talentu oraz zdobycie unikalnych nagród. W tym roku pod patronatem topowego konkursu Fashion Designer Awards 2014, rusza KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT.

Kazar Photo Design Project to prawdziwa gratka dla pasjonatów fotografii. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać 3 zdjęcia, których głównym bohaterem będzie dowolnie wybrane obuwie. Entourage i sytuacja, w której zostaną przedstawione buty są tematem otwartym i zależą wyłącznie od wyobraźni i kreatywności uczestników. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 lutego 2014 r.

Wystawę zdjęć wyłonionych półfinalistów zobaczymy podczas półfinału Fashion Designer Awards – 5 kwietnia w Złotych Tarasach, w Warszawie. Zwycięzcę poznamy podczas gali FDA w maju 2014.

Nagroda główną dla zwycięzcy w projekcie KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT jest wyjazd do Paryża na Paris Photo 2014 – najbardziej prestiżowe, międzynarodowe targi fotograficzne. Zwycięzca weźmie udział już w najbliższej edycji targów, które odbędą się w listopadzie 2014 r.

Paris Photo to raj dla kolekcjonerów i pasjonatów fotografii. Paryskie targi charakteryzują się niezwykłym rozmachem – w 2014 roku weźmie w nich udział 136 galerii w Grand Palais (w tym 28 nowo wybranych uczestników) i 28 wydawców specjalizujących się w fotografii książkowej. To właśnie tam Kazar zabierze zwycięzcę akcji.

W konkursowym jury zasiądą: Anna Wierzbicka (Kazar), Joanna Sokołowska-Pronobis (Fashion Designer Awards), Izabela Grzybowska (fotograf), Łukasz Jemioł (projektant), Jolanta Czaja (stylistka, dziennikarka).a

 

http://www.fashiondesignerawards.com.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież