środa, 17 lipiec 2024
– konkurs fotograficzny

image001 0804 sierpnia na ulicach warszawskiej Woli odbyła się 6. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Do udziału w grze zgłosiło się 300 uczestników. Jak co roku uczestnicy zgłosili swoje zdjęcia wykonane podczas gry do konkursu fotograficznego. Spośród zgłoszonych zdjęć jury w składzie: Tomasz Meuś – przewodniczący jury, …

– konkurs fotograficzny

image0014 sierpnia na ulicach warszawskiej Woli odbyła się 6. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Do udziału w grze zgłosiło się 300 uczestników. Jak co roku uczestnicy zgłosili swoje zdjęcia wykonane podczas gry do konkursu fotograficznego. Spośród zgłoszonych zdjęć jury w składzie: Tomasz Meuś – przewodniczący jury, fotograf; Piotr Bakalarski, TVN Warszawa; Krzysztof Ostrowski, Polski Klub Stereoskopowy; Maria Ejchman, Muzeum Woli – oddział Muzeum Historycznego m.st. Warszawy; Paweł Brząkała, Muzeum Powstania Warszawskiego, wybrało 20 najlepszych zdjęć oraz najlepsze zdjęcia stereoskopowe. Do 30 września na portalu tvnwarszawa.pl trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcia z gry. Zapraszamy do głosowania! Wyniki głosowanie zostaną ogłoszone podczas finału konkursu w październiku.

Na najlepsze zdjęcie można zagłosować pod adresem:
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,wybierz-najlepsze-zdjecia-powstanczych-fotoreporterow,57628.html

Tegoroczna fotograficzna gra miejska „Twoja Klisza z Powstania” odbyła się na warszawskiej Woli. Na ponad 3-kilometrowej trasie rozmieszczonych było 15 punktów przybliżających powstańcze życie – działania związane z Pałacykiem Michla, koszary na ul. Chłodnej, kalambury na schodach Kościoła św. Karola Boremeusza, kręcenie trotylu na terenie szpitala przy ul. Siennej czy dojenie atrapy krowy na terenie Muzeum Woli. Uczestnicy mieli także za zadanie odnaleźć ukryte litery, które doprowadziły ich na miejsce finału - Dom Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej. Pierwsi uczestnicy dotarli na finał gry już ok. godz. 14.00. Trasę ukończyła zdecydowana większość osób, a ponad 200 prawidłowo rozwiązało wszystkie zagadki i zadania, znajdujące się na karcie do gry. W tym roku, dzięki współpracy z Polskim Klubem Stereoskopowym, po raz pierwszy uczestnicy mieli możliwość wykonywania zdjęć techniką stereoskopową.

sponsorzy