Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio obiektywnie śląskie
piątek, 16 kwietnia 2021

obiektywnie śląskie
piątek, 29 czerwca 2012 20:36    Drukuj Email

logotyp_obiektywnie_slaskie

Konkurs „obiektywnie śląskie”, organizowany przez stowarzyszenie „Projekt Śląsk”, jest konkursem na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również na najlepsze filmy.

2 lipca 2012r. rusza już trzecia edycja konkursu! Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Śląsk- moje miejsce”, który uczestnicy będą prezentować w dwóch odsłonach:

Fotoreportażu (składającego się z od 3-7 zdjęć) w następujących czterech kategoriach tematycznych:  CZŁOWIEK , TAJEMNICA, RADOŚĆ, METAMORFOZA oraz Filmu: max 2 minutowego, realizowanego kamerą profesjonalną, amatorską lub komórką, rozumianego jako twórcze wariacje nt .„Śląsk- moje miejsce”.

Jury w składzie:

Magdalena Łazarkiewicz (reżyserka i scenarzystka), Lech Majewski (reżyser filmowy oraz teatralny, pisarz, poeta i malarz), Marcin Meller (dziennikarz i publicysta) oraz Jacek Joostberens (doktor sztuki, adiunkt w katedrze Rysunku i Malarstwa na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej) wybierze najlepsze fotoreportaże oraz filmy tegorocznej edycji.

Prace można nadsyłać do 17 września br. Konkurs posiada swoją stronę internetową www.obiektywnieslaskie.pl, gdzie nie tylko można podziwiać wszystkie prace konkursowe, ale też głosować na swój ulubiony fotoreportaż lub film.  Podobnie jak w zeszłych dwóch edycjach zostanie przyznana nagroda publiczności, którą otrzyma fotoreportaż oraz filmik z najwyższą liczbą „kliknięć”.

NAGRODAMI w konkursie są:

  • wycieczki do Brukseli ufundowane europosła dra Marka Migalskiego  (17 wycieczek); Weekend dla 2 osób w jednej z wybranych leśniczówek Regionalnych Lasów Państwowych, wraz z wyżywieniem w formie obiadu (dla 5 laureatów konkursu)
  • czytnik firmy Amazon Kindle  oraz warsztaty fotograficzne i filmowe realizowane przez specjalistów firmy Future Processing; statyw firmy Manfrotto
  • 1x roczna i  2x półroczne prenumeraty miesięcznika o fotografii „FOTO”
  • pamiątkowe zdjęcia fotoreportaży wraz z oprawą dla zwycięzców
  • prezentacja  najlepszych prac III edycji w formie wystawy, która zostanie zaprezentowana podczas finału III edycji
Sponsorzy oraz patroni III edycji:

sponsorzy

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji:

Anna Kokolus (koordynator projektu): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 503147123

III  Edycja 2012

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież