Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
środa, 21 kwietnia 2021

Battle Fingers
środa, 14 lipca 2010 16:31    Drukuj Email
Weź udział w bitwie o tytuł najlepszego „tancerza palców” na świecie – z Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro

logotypSony Ericsson ogłosił światowy konkurs pod hasłem Battle Fingers, w wyniku którego zostaną wyłonione najlepsze filmy przedstawiające taniec palców. Tancerze palców z całego świata wezmą udział w internetowej bitwie, w której okaże się kto czuje rytm, a kto nie ma do tego najmniejszego powołania. Zwycięzca zagra w nowym teledysku muzycznym grupy Tha Breakadelics i pojedzie do Londynu na finały mistrzostw B-Boy Championships, jako VIP.

Przez trzy tygodnie, tancerze palców aspirujący do mistrzowskiego tytułu będą mogli odwiedzić stronę www.sonyericsson.com/battlefingers i łatwo przesłać na nią jednominutowy materiał wideo z ich najlepszymi figurami tanecznymi, a tym samym otrzymać szansę zdobycia upragnionej nagrody. Nawet niewyćwiczone palce mogą wziąć udział w konkursie, ponieważ w Internecie dostępne są szkoleniowe filmy wideo na temat tańca palców, dzięki którym ręce chętne do wzięcia udziału w konkursie mogą nauczyć się zgrabnych ruchów i utorować sobie drogę do zwycięstwa w rytmie breakdance'a.

X10_mp---400

Tancerze mogą wyginać śmiało ciało do własnych utworów lub pobrać unikalną ścieżkę „Da Phunk” grupy Tha Breakadelics, która została zaprezentowana w reklamach telewizyjnych telefonów XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro.

Po wgraniu swojego teledysku na stronę konkursu Battle Fingers, uczestnicy będą mogli podzielić się nim z przyjaciółmi i powiększyć grono swoich fanów – będą ich potrzebowali, ponieważ konkurs zostanie rozstrzygnięty przez widzów na szalonej potańcówce!

Xperia_X10_mini---400

Palce z całego świata tańczące breakedance’a, jive’a, salsę i boogie powinny już zacząć rozgrzewkę i przesyłać swoje zgłoszenia na adres: www.sonyericsson.com/battlefingers, aby zyskać szansę na zdobycie tytułu mistrza palcowej bitwy, czyli konkursu Battle Fingers!


2 sierpnia 2010 r., drogą publicznego głosowania, zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu Battle Fingers. Osoby głosujące wybiorą dwa materiały wideo, obejrzą je jeden obok drugiego i wytypują swojego ulubionego tancerza. Twórcy trzech materiałów wideo, które otrzymają najwięcej głosów od oglądających wygrają podróż do Londynu jako VIP, aby obejrzeć mistrzostwa Sony Ericsson UK BBoy Championships. Zwycięski film wideo zostanie wybrany przez jury Sony Ericsson, a jego twórca otrzyma niepowtarzalną szansę wystąpienia w muzycznym teledysku do fantastycznego utworu "Da Phunk” grupy Tha Breakadelics.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież