Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
środa, 21 kwietnia 2021

Cross wkkw …
czwartek, 27 maja 2010 21:43    Drukuj Email
Konkurs fotograficzny

stzregom---200Puchar Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

Ludowy Klub Sportowy „Stragona”, decyzją Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej uzyskał prawo do organizacji zawodów z cyklu Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Zawody zostaną rozegrane w dniach 24 - 27 czerwca 2010 na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia. Będzie to już ósma edycja zawodów w cyklu Pucharu Świata rozgrywana w Strzegomiu. Puchar Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego jest jednym z największych sukcesów w kalendarzu sportowym Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Jest to prawdopodobnie najbardziej spektakularna seria w tym sporcie,  nie tylko ze względu na poziom zawodów, ale także na piękne okoliczności przyrody, w których się rozgrywają. Pucharu Świata w Strzegomiu to najlepsi jeźdźcy i wspaniałe konie, niepowtarzalne widowisko sportowe. Na Hipodromie w Morawie będziemy mogli podziwiać zmagania najlepszych na świecie zawodników wkkw.

W tym roku organizatorzy postanowili uatrakcyjnić strzegomskie zawody poprzez organizację konkursu fotograficznego dla amatorów i profesjonalistów.

„Cross wkkw - energia, szybkość, wyzwanie”

CELE KONKURSU

Popularyzacja olimpijskiej dyscypliny jeździeckiej – Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego poprzez fotografię

Popularyzacja fotografii jeździeckiej

NAGRODY GŁÓWNE

Nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora konkursu:

nagroda główna oraz nagrody dla prac wyróżnionych

NAGRODY DODATKOWE

Organizatorzy przewidują: 1 nagrodę główną – dwuosobowe zaproszenie VIP na Strzegom Horse Trials 2010 oraz nagrody dla wyróżnionych prac – bilety wstępu Strzegom Horse Trials 2010

KONKURSOWE DATY

Zdjęcia należy nadsyłać do 15 czerwca 2010 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja wyników nastąpi 20  czerwca 2010 r., a nagrody będą do odbioru w biurze zawodów w terminie 20 – 25 czerwca 2010 r. lub na życzenie przesłane na adres zwycięzcy.

Więcej informacji: http://www.worldcupstrzegom.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież