Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT
piątek, 16 kwietnia 2021

LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT
piątek, 21 maja 2010 23:30    Drukuj Email

Plakat_zapraszajacy-do-konkursu----200Jeszcze przez dwa tygodnie można nadsyłać prace na konkurs ogłoszony przez firmę Polpharma SA na plakat jubileuszowy pt.: LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT. Jest o co walczyć, bo organizator przewidział bardzo atrakcyjne nagrody.

Konkurs został zorganizowany z okazji 75-lecia istnienia firmy i 10-lecia jej prywatyzacji. Patronat Honorowy nad nim objęli znani artyści: Ryszard Horowitz, Lech Majewski, Rafał Olbiński i Andrzej Pągowski.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu o tematyce zgodnej z tytułem konkursu promującego zdrowy tryb życia. Konkurs ma formę otwartą i mogą w nim startować zarówno indywidualni uczestnicy jak i firmy/agencje. W projekcie można użyć zarówno fotografii, malarstwa, jak i technik cyfrowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 czerwca 2010 roku. Jury, w którego skład wejdą m.in. patroni honorowi i przedstawiciele Polpharmy wyłoni zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 30 czerwca 2010 roku. Dla zwycięzców przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 10 tys. zł, drugie – 6 tys. zł, a trzecie – 3 tys. zł. Pięć osób otrzyma również wyróżnienia z nagrodami w wysokości 1 tys. zł.

Nagrodzone i najciekawsze plakaty zostaną zaprezentowane podczas uroczystej Gali z okazji 75-lecia firmy we wrześniu 2010 roku w Warszawie.

Polpharma SA jest liderem branży farmaceutycznej w Polsce. Od 75 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. To silna, nowoczesna firma o stabilnej pozycji lidera polskiego rynku farmaceutycznego oraz obrotach w wysokości ponad miliarda złotych. Firma zatrudnia łącznie około 2600 osób w Zakładach Farmaceutycznych w Starogardzie Gdańskim, Biurze Handlowym w Warszawie oraz w przedstawicielstwach na rynkach zagranicznych. Posiada własne struktury w Rosji, na Litwie, Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie, Azerbejdżanie, Uzbekistanie oraz w Wietnamie. Polpharma jest największym polskim producentem leków generycznych i substancji farmaceutycznych.


Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.polpharma.pl/.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież