Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
środa, 21 kwietnia 2021

Henkel Art.Award
czwartek, 13 maja 2010 18:12    Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w Henkel Art.Award.

HAA-2010_logoHenkel oraz stowarzyszenie KulturKontakt zapraszają młodych twórców z Polski do udziału w międzynarodowym konkursie artystycznym. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody: czek na 7000 euro, indywidualna wystawa w wiedeńskim MUMOK oraz w kraju ojczystym. Artysta wyróżniony w polskim etapie konkursu otrzyma dodatkowo nagrodę specjalną w wysokości 5000 złotych.

Artyści w wieku 18-40 lat mogą zgłaszać prace w dziedzinach fotografii, malarstwa, rysunku artystycznego, wideo oraz instalacji. Organizatorzy nie narzucają żadnych ograniczeń tematycznych, przy wyborze zwycięzców będzie się liczył innowacyjny charakter prac.

Jury polskiego etapu konkursu w drugiej połowie czerwca wybierze prace trzech artystów, które zostaną wysłane do Wiednia. Międzynarodowe jury we wrześniu oceni prace krajowych finalistów i nominuje pięciu artystów, którzy przejdą do ścisłego finału i będą walczyć o nagrodę główną. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas gali w Wiedniu w listopadzie 2010 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca. Kwestionariusz oraz szczegółowy regulamin dostępne są na: www.henkel.pl. Organizatorzy proszą o nie nadsyłanie oryginałów prac. Dodatkowe pytania można kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież