Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT
czwartek, 15 kwietnia 2021

LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT
wtorek, 30 marca 2010 16:54    Drukuj Email
POLPHARMA_PLAKAT---200Konkurs na plakat

Polpharma SA ogłasza konkurs na plakat jubileuszowy pt.: LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM JUŻ 75 LAT zorganizowany z okazji 75-lecia istnienia firmy i 10-lecia jej prywatyzacji. Patronat Honorowy nad konkursem objęli znani artyści: Ryszard Horowitz, Lech Majewski, Rafał Olbiński i Andrzej Pągowski. Do zdobycia cenne nagrody!

Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie plakatu o tematyce zgodnej z tytułem konkursu promującego zdrowy tryb życia. Konkurs ma formę otwartą i mogą w nim startować zarówno indywidualni uczestnicy jak i firmy/agencje. W projekcie można użyć zarówno fotografii, malarstwa, jak i technik cyfrowych.

Zgłoszenia przyjmowane będą w okresie od 30 marca do 5 czerwca 2010 roku. Jury, w którego skład wejdą m.in. patroni honorowi i przedstawiciele Polpharmy wyłoni zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 30 czerwca 2010 roku. Dla zwycięzców przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 10 tys. zł, drugie – 6 tys. zł, a trzecie – 3 tys. zł. Pięć osób otrzyma również wyróżnienia z nagrodami w wysokości 1 tys. zł.

Nagrodzone i najciekawsze plakaty będą wystawione podczas uroczystej Gali z okazji 75-lecia firmy we wrześniu 2010 roku w Warszawie.

Polpharma SA jest liderem branży farmaceutycznej w Polsce. Od 75 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. To silna, nowoczesna firma o stabilnej pozycji lidera polskiego rynku farmaceutycznego oraz obrotach w wysokości ponad miliarda złotych. Firma zatrudnia łącznie około 2600 osób w Zakładach Farmaceutycznych w Starogardzie Gdańskim, Biurze Handlowym w Warszawie oraz w przedstawicielstwach na rynkach zagranicznych. Posiada własne struktury w Rosji, na Litwie, Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie, Azerbejdżanie, Uzbekistanie oraz w Wietnamie. Polpharma jest największym polskim producentem leków generycznych i substancji farmaceutycznych.


Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.polpharma.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Komentarze  

 
-2 # Gość 2010-04-13 20:56
mimo szczerych chęci nie mogę odnaleść regulaminu konkursu fotografic znego na stronie www.polpharma.pl . Gdybyście państwo napisali dokładniej gdzie szukać
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 
 
-2 # Gość 2010-04-13 21:01
gdybyście państwo bardziej czytelnie zaznaczyli gdzie znajduje się regulamin konkursu na plakat polpharmy. Na stronie www.polpharma.pl jest tyle rubryk, że nie wstanie się jest doczytać się regulaminu
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież