Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Tomasz Sobecki – „Świątynia egipska”
środa, 14 kwietnia 2021

Tomasz Sobecki – „Świątynia egipska”
wtorek, 08 grudnia 2009 20:08    Drukuj Email

Intencją otwarcia galerii etiud jest prezentacja bieżącej pracy artystów - cząstek myśli, które nie są jeszcze dojrzałymi cyklami, ale już zaczątkami nowych koncepcji. Każdorazowo przewidziana jest ekspozycja maksymalnie sześciu miniatur składających się na etiudę. W ramach przyjętej konwencji przewidziana jest również prezentacja jednego dzieła, dyptyków lub tryptyków.

sobecki-200GALERiA’Vi inauguruje swoją działalność etiudą ŚWIĄTYNIA EGIPSKA, autorstwa Tomasza Sobeckiego. Słowo wprowadzające do etiudy zgodził się napisać, wybitny biblista ks. prof. Waldemar Chrostowski, który zaszczyci otwarcie galerii swoją obecnością.

Autorem logo galerii oraz koncepcji aranżacji prac jest Fred Schulz. Opracowaniem graficznym plakatu i druków zajął się Stanisław Barysz.

Miło nam będzie przyjmować propozycje kolejnych wystaw, które zgodnie z intencją założyciela i kuratora będą się odbywały raz w miesiącu we czwartki o godzinie 17:30.


Galeria’Vi, księgarnia MATRAS, Toruń, ul. Szeroka 32,
wystawa czynna od 17 grudnia

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież