Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium KALENDARZ FUJIFILM 2010 – Ogrody Inspiracji
środa, 14 kwietnia 2021

KALENDARZ FUJIFILM 2010 – Ogrody Inspiracji
środa, 04 listopada 2009 17:28    Drukuj Email

Kalendarz_FUJIFILM_2010_200

Firma FUJIFILM już po raz piąty przygotowuje Kalendarz FUJIFILM, projekt charytatywny, którego finałem jest wsparcie fundacji TVN „ Nie Jesteś Sam”.

Cała akcja składa się z kilku etapów. Jednym z warunków wzięcia udziału w corocznym konkursie jest ukończenie 16 lat przez kandydatki. Dziewczyny pragnące przeżyć wielką, fotograficzną przygodę i rozpocząć karierę modelki, mogą nieodpłatnie wykonać zdjęcia w jednym z trzystu Laboratoriów Fujifilm i przesłać je organizatorom konkursu.

„Pomysł na Kalendarz FUJIFILM wziął się z chęci połączenia mody, fotografii i współpracy z naszymi Studiami Fotografii Cyfrowej” – wspomina prezes FUJIFILM Polska Distribution, Andrzej Brylak.

Tradycją jest coroczny, oryginalny temat fotografii, który w tym roku brzmi: Ogrody Inspiracji. Autorem zdjęć jest Wojtek Wojtczak, dzięki któremu w tym roku będziemy mogli podziwiać prawdziwie piękne zdjęcia. Razem z laureatkami konkursu na kartach Kalendarza pojawią się: Kamil Czarnecki, Rafał Maserak, Andriej Mosejcuk, Łukasz Czarnecki, Robert Kochanek oraz Krzysztof Hulboj.

Kalendarz ten będzie wydany w limitowanej serii, liczącej 1000 sztuk, a najniższe numery nakładu licytowane będą na aukcji podczas finałowej Gali Kalendarza FUJIFILM 2010, która odbędzie się już 26 listopada w Warszawie. Laureatki podpiszą swoje zdjęcia i kolejno przedstawią karty Kalendarza. Dochód przeznaczony jest na Fundację TVN "Nie jesteś sam".

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież