Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
sobota, 19 czerwca 2021

Dni Herbaty
czwartek, 08 października 2009 10:50    Drukuj Email

logo_dni_herbaty

k1_dni_herbatyk2_dni_herbatyOd 7 do 21 października zapraszamy do galerii fotografii na III piętrze warszawskiego salonu Traffic Club, ul. Bracka 25 - obejrzysz tam wystawę zdjęć z Cejlonu Adama Golca, Izabeli Urbaniak i Katarzyny Sagatowskiej. Coś dla miłośników herbaty, orientu, pięknych krajobrazów i sztuki fotografii!  

Każdy z fotografików uchwycił rajską wyspę Sri Lankę w innej, osobistej perspektywie - zwiedź wystawę i przekonaj się, jak różne oblicza ma Cejlon, wiecznie zielona kraina herbaty. To nie tylko pięćdziesiąt zdjęć trójki znakomitych fotografów; nie tylko szansa wyprawy na malowniczy i pełen niespodzianek Cejlon. To okazja do przekonania się, jak różnie każdy z nas patrzy na świat dookoła, jak różne rzeczy zwracają naszą uwagę i w jak niepowtarzalny sposób je uwieczniamy. 

Wystawa odbywa się w ramach 3. edycji październikowych Dni Herbaty, których organizatorem jest Dilmah, a partnerem Traffic Club. Zapraszamy do restauracji i kawiarni w całej Polsce, do sklepów, do udziału w konkursie fotograficznym oraz na stronę internetową http://www.dniherbaty.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież