Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Artur Magdziarz „Toskania – żyj kolorowo”
poniedziałek, 21 czerwca 2021

Artur Magdziarz „Toskania – żyj kolorowo”
piątek, 04 września 2009 21:13    Drukuj Email
Toskania_10_200Patronat medialny miesięcznik FOTO

Artur Magdziarz – Członek Rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej oraz członek Fotoklubu Szczecin. W ostatnich latach brał udział w licznych plenerach w Polsce i za granicą. Podróżował między innymi po Kenii, Francji, Chorwacji, Hiszpanii, Malcie, Portugalii, Włoszech, Czechach i Grecji. Toskania_18_200Zdobywał nagrody i wyróżnienia w wielu polskich i zagranicznych konkursach fotograficznych. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestnik kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.

Wystawa „Toskania - Żyj Kolorowo” jest plonem kilkukrotnego pobytu na Półwyspie Apenińskim. Składa się z 25 fotografii, pokazujących fascynujące krajobrazy tego regionu Italii. Zobrazowanie barw natury Toskanii, tylekroć już opiewanych w malarstwie, literaturze i fotografii, w połączeniu z wybranymi motywami działalności jej mieszkańców, Toskania_23_200w wypadku zdjęć Artura Magdziarza przedstawia się w sposób oryginalny i twórczy. Wystawa była już eksponowana m.in. w Szczecinie, Bydgoszczy, Warszawie i Kaliszu.

Artur Magdziarz znany jest już mieszkańcom Koszalina ze swojej pierwszej wystawy, w 2008 r., w Autorskiej Galerii Fotografii „Portret Świata”, gdzie prezentował wystawę „Burano – Żyj Kolorowo”, przedstawiającą zdjęcia z bajecznie kolorowego miasteczka Burano k. Wenecji, oraz udziału w zbiorowej wystawie „Portret świata czarno - biały i kolorowy”,prezentowanej z okazji piątej rocznicy powstania galerii.


Toskania_27_200Strona wystawy : http://www.labellatoscana.eu/
Organizatorem wystawy w Polsce jest Agencja Zegart - Jerzy Zegarliński.
Kurator wystawy w Koszalinie Edward Grzegorz Funke

Toskania_30_200Autorska Galeria Fotografii
„Portret Świata”,
Koszalin,  ul. Mieszka I nr 25,
wystawa czynna od 9 września do 14 października

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież