Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Aukcja fotografii
piątek, 16 kwietnia 2021

Aukcja fotografii
środa, 19 listopada 2008 13:37    Drukuj Email
Zobacz większe!Patronat foto

Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki zorganizował czwartą edycję projektu Polskiej Fotografii Kolekcjonerskiej. Zaproszono do uczestnictwa w Wystawie i Aukcji kilkudziesięciu artystów z całej Polski.

Podobnie jak przy poprzednich edycjach, Wystawie i Aukcji towarzyszy obszerny katalog, w którym obok wystawianych iprzeznaczonych na licytację fotografii znajdują się także informacje o autorach prac. Katalog przygotowany został z myślą o stworzeniu unikatowego indeksu artystów tworzących rynek fotografii kolekcjonerskiej w Polsce.

Zobacz większe!Każdy artysta zgłosił na aukcję dwie swoje prace. Przyjmowane na aukcję fotografie musiały spełniać wszystkie wymogi kolekcjonerskie, co dotyczyło zarówno fotografii analogowej, jak i cyfrowej. Przyjmowano odbitki sygnowane, wykonane na papierach iwtechnologii gwarantującej jakość archiwalną, opisane poprzez format, nakład, rok powstania (negatyw iodbitka), technikę. Wernisaż wystawy odbędzie się 4 listopada 2008r. w Galerii Senatorskiej Domu Aukcyjnego Rempex. Wystawę zakończy Aukcja wszystkich prezentowanych prac, którą przeprowadzimy w dniu 26 listopada 2008 r. ogodz.17.00. 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież