Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

duzykadr.pl
czwartek, 21 maja 2009 14:31    Drukuj Email
kolejny serwis prezentujący zdjęcia publikowane wcześniej w prasie drukowanej. W serwisie Duzykadr.pl codziennie pojawiać się będą nowe zdjęcia fotografów Gazety i fotografie agencyjne, miedzy innymi fotoreportaże do materiałów publikowanych w czwartkowym dodatku do Gazety Wyborczej - Dużym Formacie.
Serwis, adresowany do miłośników fotografii , dlatego  zdjęcia  tu prezentowane są nieco inaczej niż zwykle robi się to na portalach społecznościowych. Tym, co wyróżnia zdjęcia publikowane w serwisie Duzykadr.pl, jest ich wielkość - większe zdjęcia pozwalają na dostrzeżenie większej liczby detali, które często zmieniają wymowę fotografii.
Agora prowadzi od 2008 roku akcję Szkoła Mistrzów Fotografii Gazety Wyborczej. W ostatnich tygodniach wydany został cykl podręczników do nauki filmowania i fotografowania cyfrowego oraz "Album Fotoreporterów Gazety Wyborczej 1989-2009".
Duży kadr.pl znajdziecie pod adresem http://wyborcza.pl/duzy_kadr/0,0.html

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież