Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium „FEM. Ukryte piękno”
niedziela, 18 kwietnia 2021

„FEM. Ukryte piękno”
czwartek, 14 maja 2009 13:54    Drukuj Email
Katarzyna Rzeszowska

Autorka zdjęć o swojej pracy

..zamknij oczy i patrz....
...moja praca z aparatem to taniec....najpierw włączam muzykę przyciskając spust migawki...wsłuchuję się w modelkę....wyłapuje nuty jej duszy....a potem tańczę z obrazem w rytm przenikającego obraz światła...czasem jest to tango rozwianych emocji...czasem balet zapomnienia...czasem walc nicości....tańczę obrazem w rytm emocji....tańczę duszą...tańczę snem....wydobywam z ludzi śpiące na ich dnie anioły...ubieram ich w swoje wizje...zamykam oczy i widzę...otwieram drzwi migawki i daje wolność....

....fotografia jest moim sposobem na życie...pasją...zawodem...uzależnieniem....nałogiem....miłością....

Media  na temat Artystki

W polskiej fotografii znanych jest kilku panów fotografów, którzy zajmują się artystyczną nagością, ale zdarzają się także przypadki kobiece i prace Katarzyny są tego jak najlepszym przykładem. Oprócz doskonałej techniki, posiada ona także charakterystyczny styl, który jest dość trudno osiągalny w tej kategorii prac. Każde zdjęcie, pomimo najróżniejszych, na pozór mogłoby się zdawać ostrych póz, urzeka subtelnością i swoistym urokiem, magią, jakąś niespotykaną zwiewnością... Oglądając prace Kasi Rzeszowskiej można zapragnąć przeżyć swoje życie zupełnie nago. Katarzyna pokazuje, że żaden najpiękniejszy strój nie odzwierciedli naturalnego ludzkiego piękna.”

źródło WWW.deviantART.com


klub XO live, Przestrzeń XO,
Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 18,
wystawa czynna od 11 czerwca do 20 czerwca

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież