środa, 17 lipiec 2024

Rusza rejestracja do 5. edycji fotograficznej gry miejskiej Twoja Klisza z Powstania 2011!

t-k_080Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na 5. edycję fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”.
Tym razem powstańczy fotoreporterzy, ale również i operatorzy, będą mieli okazję odkryć nieznane zakątki warszawskiego Starego Miasta, …

Zobacz wieksze!

Patronat FOTO

Rusza rejestracja do 5. edycji fotograficznej gry miejskiej Twoja Klisza z Powstania 2011!

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na 5. edycję fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”.

Tym razem powstańczy fotoreporterzy, ale również i operatorzy, będą mieli okazję odkryć nieznane zakątki warszawskiego Starego Miasta, bo to właśnie tam 6 sierpnia rozegra się prawdziwie konspiracyjna rywalizacja śladami powstańczego fotoreportera Wiesława Chrzanowskiego.

"Twoja klisza z Powstania" to coś dla tych, którzy kochają starą Warszawę, fotografię i mają w sobie zmysł odkrywcy. Co roku scenariusz gry jest inny, jedynie założenia i szkielet akcji pozostają te same. Co zdarzy się w trakcie samej gry, zależy już od samych uczestników.

Motywem przewodnim tegorocznego projektu i jednocześnie przewodnikiem gry będzie zmarły 28 kwietnia 2011 roku, uczestnik Powstania Warszawskiego i dokumentator walk na Starówce- Wiesław Chrzanowski. Tegoroczna edycja zabierze nas w same serce walk rozgrywających się w sierpniu i wrześniu 1944 roku na terenie warszawskiej Starówki. W tym roku jednak gra odbywać się będzie w godzinach nocnych, co pozwoli spojrzeć pod innym kątem na te znane i mniej znane rejony warszawskiego Starego Miasta.

Już teraz można zarejestrować się na stronie www.klisza.1944.pl, aby wziąć udział w grze.

Więcej informacji na stronie www.klisza.1944.pl.
Znajdź nas również na facebooku!

Zapraszamy!