środa, 17 lipiec 2024

okragly_stol_0806 fotoreporterów przez 6 godzin 2 lipca na Chłodnej 25 będzie czekać na portfolia osób interesujących się fotografią dokumentalną, fotoreportażową czy prasową. Na spotkanie przy okrągłym stole mogą przynieść zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i cykle reportażowe. …

okragly_stol6 fotoreporterów przez 6 godzin 2 lipca na Chłodnej 25 będzie czekać na portfolia osób interesujących się fotografią dokumentalną, fotoreportażową czy prasową. Na spotkanie przy okrągłym stole mogą przynieść zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i cykle reportażowe.

W Okrągłym Stole Fotograficznym weźmie udział 6 fotoreporterów: Andrzej Zygmuntowicz, Włodzimierz Krzemiński, Agnieszka Rayss, Maciek Nabrdalik, Filip Ćwik i Maciej Jeziorek.

Warunkiem udziału w przeglądzie portfolio jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w tym wydarzeniu. Uwaga – w przeglądzie mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się poprzez portal społecznościowy facebook.com/spotkaniazfotografia.

Na spotkanie należy przynieść zdjęcia w formie elektronicznej (pendrive, płyta CD lub strona www) lub w formie drukowanej. Dodatkowo spośród tych, którzy wezmą udział w Okrągłym Stole Fotograficznym rozlosowane zostaną książki o tematyce fotograficznej ufundowane przez wydawnictwo Helion oraz Galaktyka.

Idea Okrągłego Stołu Fotograficznego według pomysłu Andrzeja Zygmuntowicza – szefa Rady Artystycznej ZPAF - to okazja do rozmów o fotografii „bez kantów”, gdzie naprzeciwko siebie spotka się doświadczony fotoreporter z pasjonatem fotografii.

Spotkanie trwające sześć godzin prowadzone będzie w trzech dwugodzinnych blokach, każdy przez dwuosobowy zespół fotografów. Okrągły Stół Fotograficzny odbędzie się 2 lipca na Chłodnej 25 między godziną 11.00 a 17.00.

Wstęp wolny. Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu m. st. Warszawy w ramach projektu „Warszawskie spotkania z fotografią dokumentalną – człowiek zanurzony w rzeczywistości”.