Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Okrągły stół fotograficzny
środa, 14 kwietnia 2021

Okrągły stół fotograficzny
środa, 29 czerwca 2011 20:55    Drukuj Email
okragly_stol6 fotoreporterów przez 6 godzin 2 lipca na Chłodnej 25 będzie czekać na portfolia osób interesujących się fotografią dokumentalną, fotoreportażową czy prasową. Na spotkanie przy okrągłym stole mogą przynieść zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i cykle reportażowe.

W Okrągłym Stole Fotograficznym weźmie udział 6 fotoreporterów: Andrzej Zygmuntowicz, Włodzimierz Krzemiński, Agnieszka Rayss, Maciek Nabrdalik, Filip Ćwik i Maciej Jeziorek.

Warunkiem udziału w przeglądzie portfolio jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w tym wydarzeniu. Uwaga – w przeglądzie mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się poprzez portal społecznościowy facebook.com/spotkaniazfotografia.

Na spotkanie należy przynieść zdjęcia w formie elektronicznej (pendrive, płyta CD lub strona www) lub w formie drukowanej. Dodatkowo spośród tych, którzy wezmą udział w Okrągłym Stole Fotograficznym rozlosowane zostaną książki o tematyce fotograficznej ufundowane przez wydawnictwo Helion oraz Galaktyka.

Idea Okrągłego Stołu Fotograficznego według pomysłu Andrzeja Zygmuntowicza – szefa Rady Artystycznej ZPAF - to okazja do rozmów o fotografii „bez kantów”, gdzie naprzeciwko siebie spotka się doświadczony fotoreporter z pasjonatem fotografii.

Spotkanie trwające sześć godzin prowadzone będzie w trzech dwugodzinnych blokach, każdy przez dwuosobowy zespół fotografów. Okrągły Stół Fotograficzny odbędzie się 2 lipca na Chłodnej 25 między godziną 11.00 a 17.00.

Wstęp wolny. Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu m. st. Warszawy w ramach projektu „Warszawskie spotkania z fotografią dokumentalną – człowiek zanurzony w rzeczywistości”.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież