środa, 17 lipiec 2024

portfolio2010_80Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na pierwszy przegląd portfolio w ramach Międzynarodowego Festiwalu Transfotografia 2010 w Gdańsku.
Przegląd portfolio to szansa zaprezentowania swoich prac profesjonalistom w dziedzinie fotografii. …

portfolio2010

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na pierwszy przegląd portfolio w ramach Międzynarodowego Festiwalu Transfotografia 2010 w Gdańsku.

Przegląd portfolio to szansa zaprezentowania swoich prac profesjonalistom w dziedzinie fotografii. Poddanie portfolio merytorycznej ocenie recenzentów pozwoli skonfrontować swoje dokonania na polu fotografii oraz uzyskać wskazówki dotyczące dalszych perspektyw rozwoju, w tym zawodowego czy artystycznego.

W gronie recenzentów znajdą się:

  • Waldemar Śliwczyński
  • Leszek J. Pękalski
  • Marta Eloy Cichocka
  • Michał Szlaga
  • Paweł Olearka

Organizacja Portfolio:

Udział w przeglądzie jest otwarty dla wszystkich miłośników fotografii, doświadczonych jak i tych na początku swojej drogi fotograficznej.

Każda osoba biorąca udział w przeglądzie, ma możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z dwoma wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji ograniczony jest do 20 minut. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się online. Godziny przeglądu to 11:00 – 13:00 & 14:00 – 17:00. Planowana jest jednogodzinna przerwa.

W celu zgłoszenia swego uczestnictwa, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego na stronie www.transfotografia.com)  i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o przesłanie wypełnionych formularzy do 3 listopada 2010.

Prosimy o dołączenie do wypełnionego formularza zgłoszeniowego 5 autorskich zdjęć w formacie JPG i w rozmiarze maksymalnym 1024 pikseli na dłuższym boku.

UWAGA: prosimy o tytułowanie plików swoim nazwiskiem i imieniem.

Uczestnicy będą przyjmowani według kolejności zgłoszeń. W przypadku ograniczenia liczby miejsc, organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Gwarancją przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie odpowiedzi potwierdzającej uczestnictwo.


I Przegląd Portfolio w ramach Międzynarodowego Festiwalu Transfotografia 2010

6 listopada godz.: 11:00-13:00 & 14:00 – 17:00

Galeria Pionova
ul. Olejarna 2, Gdańsk