Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Warszawska Szkoła Reklamy
czwartek, 15 kwietnia 2021

Warszawska Szkoła Reklamy
środa, 11 sierpnia 2010 22:16    Drukuj Email

wsr– ponownie w Traffic Club

12 sierpnia br. w warszawskiej księgarni i salonie muzycznym Traffic Club rozpocznie się druga edycja wystawy prac słuchaczy WSR.
A-Kruczek--zdj-z-s-zdj-Dilemmas-Mag_400
Adam Kruczek – zdjęcie z sesji zdjeciowej Dilemmas Magazine
 

Ekspozycja prac została podzielona na dwie części. Na kameralnej antresoli, naprzeciwko działu z prasą, umieszczono pierwszą część wystawy. Na ścianie kawiarni WSR przedstawia serię fotografii reportażowych Tomasza Porębskiego. Są to fragmenty reportaży zrealizowanych w latach 2005-2006. Druga część wystawy została wkomponowana w balustradę schodów prowadzących do kawiarni Traffic Cafe. W tym miejscu prezentowane są fotografie Tomasza Porębskiego, Grzegorza Mikruta i Adama Kruczka. Przedstawiają one zmienne oblicza kobiet.

Autor-Grzegorz-Mikrut
Autor: Grzegorz Mikrut
 

Warszawska Szkoła Reklamy dzięki wystawie w Traffic Club może zaprezentować szerszej publiczności spektrum dokonań artystycznych słuchaczy. Jest to również świetna okazja na zainteresowanie Szkołą młodych, kreatywnych, pełnych pasji i zapału niebanalnych osób, które stoją przed wyborem dalszej ścieżki edukacji.

Autor-Tomasz-Porebski
Autor: Tomasz Porębski
 

Wystawa WSR w Traffic Caffe to wydarzenie cykliczne. Już w październiku WSR zaprosi na trzecią edycję wystawy i finisaż, który odbędzie się 7 października 2010 r. o godzinie 18:30 w Traffic Cafe.

Autor-Tomasz-Porebski-2
Autor: Tomasz Porębski
 

Patroni medialni wystawy: Dilemmas Magazine i serwis internetowy www.SwiatObrazu.pl.

Traffic Club, ul. Bracka 25, Warszawa (kawiarnia Traffic Cafe, parter, naprzeciwko działu z prasą).


W przypadku dodatkowych pytań:

Barbara Rymarowicz, tel.: 510 090 287, e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
www.szkolareklamy.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież