Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Wernisaż wystawy fotografii z Kiperiady 2
piątek, 16 kwietnia 2021

Wernisaż wystawy fotografii z Kiperiady 2
poniedziałek, 10 maja 2010 17:53    Drukuj Email

+ opowieści o Cejlonie Izabeli Urbaniak

1_fot.-A.A.Willman---200Na wystawie znajdzie się 47 unikalnych fotografii pochodzących z różnych stron świata od Kambodży po Rumunię. Zostały wybrane z ponad 14500 zdjęć nadesłanych na konkurs Kiperiada 2. Podczas wydarzenia zobaczymy także Cejlon oczami fotografki Izabeli Urbaniak. Odwiedzimy plantacje herbaty, porty rybackie, poznamy mieszkańców odległego lądu.

Izabela Urbaniak

Fotografią zajmuje się z pasji, od 7 lat. Jest laureatką konkursu Kiperiada 2. Jak twierdzi - robiąc zdjęcia uchyla rąbka własnej duszy. Nagrodzone zdjęcie pt. „Chill out" powstało w lutym 2010 podczas wyprawy do Nowej Zelandii, w ciepłych źródłach, gdzie okoliczni mieszkańcy i turyści relaksują się w gorącej wodzie. Portfolio na http://www.izabelaurbaniak.pl/

Kiperiada 2

Konkurs zorganizowany przez producenta herbat firmę Bio- Active. Zakończył się 8 kwietnia 2010 roku. W ciągu dwóch miesięcy poprzez portal Podrozeiherbata.pl nadesłano ponad 14500 zdjęć. Autorzy najlepszych prac  jeszcze w maju bieżącego roku polecą z kiperem Bio- Active do Chin.


Klub Podróżnik, Warszawa, ul. Chłodna 39, paw. 9,
12 maja, godz. 19,30
http://www.podrozeiherbata.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież