Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Noc Muzeów
poniedziałek, 10 maja 2010 17:47    Drukuj Email

logo_fotomisatikon---200Fotomiastikon
– warszawski fotoblog  w Galerii Jabłkowskich

zaproszenie-fotomiastikon-15-maja---20015 maja w Galerii Jabłkowskich rusza nowatorski projekt fotograficzny Fotomiastikon. Inauguracji projektu towarzyszyć będą warsztaty fotograficzne i koncerty.  Wstęp wolny.

Galeria Jabłkowskich po 5 latach działalności i ponad 50 wystawach fotograficznych przystępuje do obliczonego na kilka lat projektu fotograficznego Fotomiastikon, w ramach którego na ścianach galerii, mieszczącej się w podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21, prezentowane będą zdjęcia Warszawy autorstwa stołecznych pasjonatów fotografii. Projekt nawiązuje do formuły fotobloga. Od lutego 2010 r. w Internecie działa serwis www.fotomiastikon.pl  dający możliwość publikowania, oceniania i komentowania zdjęć Warszawy.  Najlepsze z nich od 15 maja prezentowane będą w dużych formatach w Galerii Jabłkowskich. Dwa razy w tygodniu wystawa będzie aktualizowana.  W podwórzu przy Chmielnej zainstalowane zostaną również monitory na których zobaczyć będzie można większy wybór zdjęć.

Fotomiastikon jest projektem firmy  Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy i Stowarzyszenia Przyjaciół DTBJ realizowanym pod patronatem Warszawskiego Okręgu ZPAF, portalu Fotopolis.pl oraz Radia Kampus.

Galeria Jabłkowskich, Warszawa, Chmielna 21 (w podwórzu), 15 maja, godz. 16:30 – 1:00, impreza jest organizowana w ramach Nocy Muzeów, wstęp wolny.


Program:

16:30 -19:30 Otwarte Warsztaty Fotomiastikonu

16:30 Warsztat fotograficzny „Fotografia Nocna - zagadnienia techniczne” Stanisław Fitak
18:00 Wykład „Fotografia streetowa” Włodek Krzemiński


20:00 - 1:00 Wernisaż wystwawy "Fotomiastikon - warszawski fotoblog"

20:30 Koncert "Syrop" (mc's: Igor - Mama Selita i Kolso - Dwóch Warszawiaków)
21:15 Set DJ Zero
22:00 Koncert Mama Selita
23:00 Set DJ Zero

Więcej informacji: http://www.fotomiastikon.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież