Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Słodko Słodki
czwartek, 15 kwietnia 2021

Słodko Słodki
czwartek, 18 marca 2010 21:14    Drukuj Email

noBrain/Monika Waraxa, Kuba Budzyński – „Słodko Słodki”

logo_artNewMedia-Fotografia, malarstwo , rysunek, video, mural. Działania noBrain charakteryzuje duża empatia dla miejsca i realizacji ich działań. Są twórcami PROGRAMU AKTYWIZACJI ODBIORCÓW SZTUKI (P.A.O.S). Narzędziami realizacji P.A.O.S. są interakcja, edukacja, dyskusja, wymiana myśli, interdyscyplinarność. Prowadzą zajęcia i warsztaty oparte na problemowym systemie pracy. Założyciele pracowni Lucky13 na warszawskiej Pradze.

Monika Waraxa – urodziła się w 1977 roku w Bydgoszczy, w 2004 roku ukończyła ASP w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, muralem, performancem.

Wystawy indywidualne m.in. w Polskim Instytucie w Berlinie, Galerii Promocyjnej, WizyTUjącej Galerii w Warszawie. Wystawy zbiorowe m.in. w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki, Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi. Redaktorka Działu Sztuka na Independent.pl, Autorka publikacji o sztuce, literaturze i filmie na portalach Independent.pl, Obieg.pl, Nobrain.pl oraz na łamach Pokazu.

Jakub Budzyński – urodziła się w 1978 roku w Warszawie . Zajmuje się malarstwem, grafiką , komiksem, fotografią.
Wystawy indywidualne m.in. w Galerii Promocyjnej, WizyTUjącej Galerii w Warszawie, Galerii Podlaskiej. Wystawy zbiorowe m.in. Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki, Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi. Publikował fragmenty autorskiego komiksu na łamach Aktivista.


Galerii Art NEW media, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 41,
wystawa czynna od 20 marca do 12 kwietnia

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież