Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium „ŚWIATŁOCZULI"
środa, 12 maja 2021

„ŚWIATŁOCZULI"
piątek, 12 marca 2010 19:34    Drukuj Email
Wystawa fotografii Studenckiej Agencji Fotograficznej UG
oraz Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „Alternator"

swiatloczuli---200„Światłoczuli" - to pierwsza, tegoroczna wystawa czasowa fotografii  SAFu - Studenckiej Agencji Fotograficznej, działającej jako sekcja Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „Alternator". Szeroki wachlarz tematyczny zdjęć obejmuje przede wszystkim główne zainteresowania i inspiracje członków sekcji, budujące ich warsztat pracy i rozwijające zakres podejmowanej przez nich tematyki. Całość prezentowana jest w czterech kategoriach:

architektura, portret, natura i fotografia artystyczna.

Zdjęcia można oglądać przez miesiąc, wewnątrz budynku, w holu Wydziału Historycznego, będącego dobudówką zabytkowego kompleksu Domu Opatów Pelplińskich w Gdańsku, mieszczącego się przy ulicy Bielańskiej 5 (wejście od strony Ratusza Staromiejskiego, obecnie siedziba Nadbałtyckiego Centrum Kultury). Za wejście nie jest pobierana  żadna opłata. Ekspozycję prac można też podziwiać codziennie, tak długo, jak czynny jest Wydział.

http://www.saf.art.pl/ www.ack.ug.gda.pl


Pałac Opatów, Gdańsk, ul.Bielańska 5,
wystawa czynna od 19 marca do 19 kwietnia

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież