Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Konkurs WPKiW zkakończony ...
sobota, 08 maja 2021

Konkurs WPKiW zkakończony ...
czwartek, 04 lutego 2010 18:19    Drukuj Email
Oficjalne zakończenie konkursu fotograficznego WPKiW

konkurs-wpkiw--200Sigma Pro Centrum serdecznie zaprasza na oficjalne zakończenie konkursu fotograficznego Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku (WPKiW) w Chorzowie, które odbędzie się 6 lutego 2010 roku w Hali Wystaw „Kapelusz” w Chorzowie, o godz. 16.00. Spotkanie połączone zostanie z wernisażem stu najlepszych prac, nadesłanych na konkurs. Głównym sponsorem konkursu jest Sigma ProCentrum.

Wernisaż będzie nie tylko okazją do obejrzenia najlepszych prac konkursowych. Wszyscy goście będą mogli zapoznać się także z najszerszą na rynku ofertą obiektywów marki Sigma oraz skorzystać z porad specjalistów z Sigma ProCentrum. A na koniec wśród osób, przybyłych na wernisaż, rozlosowana zostanie nagroda specjalna – pierwszy na świecie kompakt z matrycą Foveon X3 – Sigma DP1.

Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie zrobione w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, trwał od połowy października do końca stycznia. Interpretacja tematu była dowolna. Organizatorami całego przedsięwzięcia byli WPKiW oraz Gazeta Wyborcza. Jury, w skład którego weszli profesjonalni fotoreporterzy, wyłoniło 3 główne nagrody, nagrodę Prezesa WPKiW oraz nagrodę internautów. Na zwycięzców, czekają atrakcyjne nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu fotograficznego, przekazanego przez Sigma ProCentrum w Chorzowie – firmę Fotoland. W konkursie wzięło udział 750 osób, które łącznie nadesłały ponad 2000 prac.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież