Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna FOTOGRAFIA CYFROWA Fotografia Cyfrowa 12/2009
piątek, 16 kwietnia 2021

Fotografia Cyfrowa 12/2009
poniedziałek, 14 grudnia 2009 00:00    Drukuj Email
Idą Święta

Zobacz większe!Niełatwo jest wybierać między bardzo dobrym a znakomitym. A do takich wyborów coraz częściej zmuszają nas, zwykłych użytkowników aparatów ich producenci. Trzeba wtedy użyć zupełnie innej skali potrzeb, by wybrać aparat, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Dla jednych będzie to pełna klatka, dla innych różnorodność wbudowanych funkcji, długi zoom, szeroki kąt i wiele innych czynników. Dla wszystkich jednak dość istotnym kryterium zawsze pozostanie cena. A te wcale małe nie są. Jak wynika z większości naszych testów, aparaty, zwłaszcza te z górnej półki, zwykle warte są swojej ceny. I tak, kierując się radami naszych ekspertów można znaleźć najlepszy dla siebie sprzęt fotograficzny.

Koniec roku nie obfitował w zbyt wiele premier, zapewne dopiero wiosenne targi PMA, a szczególnie przyszłoroczna Photokina zasypią nas nowościami. Organizatorzy targów w Kolonii zapowiadają rekordową liczbę wystawców – od A do Z, od Adobe do Zeissa. Już dziś wiadomo o ponad 1300 wystawcach z ponad 50 krajów świata. Prócz pokazów sprzętowych możemy spodziewać się licznych wy­staw fotografii.

To dopiero we wrześniu przyszłego roku, na razie pozostaje nam zagłębić się w lekturę artykułów, w których szeroko omawiane są fotograficzne nowości rynkowe. Na kolejne niespodzianki przyjdzie jeszcze trochę poczekać – interesującej lektury i Wesołych Świąt.

Zbigniew Włodarski

spis treści 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież