Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna FOTOGRAFIA CYFROWA Fotografia Cyfrowa 10/2008
sobota, 19 czerwca 2021

Fotografia Cyfrowa 10/2008
sobota, 08 listopada 2008 17:14    Drukuj Email
Fotoodlot nie tylko konkursowy

Zobacz większe!    Photokina 2008 – niektórzy już zapomnieli, że w ogóle takie targi były, inni wspominają to, co na nich zobaczyli. My też podsumowujemy „wydarzenie medialne”, jakim jawią się obecnie tego typu imprezy. A obok, o nowościach, które zaprezentowano w czasie targów i po nich – w tym o najnowszej, półprofesjonalnej lustrzance systemu Cztery Trzecie – Olympusie E30. Choć producent zapowiada rozpoczęcie sprzedaży nowego aparatu dopiero w połowie stycznia, to już dziś przekazujemy naszym Czytelnikom garść informacji o E30 – wkrótce pojawi się na naszych łamach obszerny test tego aparatu.

Zobacz większe!    Uzupełnieniem części sprzętowej jest prezentacja zdjęć XI już konkursu FOTO ODLOT. Digitalizacja fotografii bardzo ułatwiła życie autorom zdjęć – teraz z łatwością mogą puszczać wodze fantazji i kreować własne światy. A efekty? Coraz większe zainteresowanie konkursem, coraz wyższy poziom.

    Wart zainteresowania jest również tekst poświęcony symetrii. Wszyscy wiedzą, co to jest, ale jakże rzadko wykorzystuje się symetrię w fotografii. A przecież właśnie obróbka zdjęć w programach graficznych pozwala na takie nowe podejście do zdjęć.

    Na koniec zaproszenie – chcielibysmy by „FOTOGRAFIA CYFROWA“ była Państwa ulubionym pismem fotograficznym. Dlatego zapraszamy do dyskusji – co Państwa najbardziej interesuje, o czym chcecie czytać, a co nie budzi emocji. Piszcie Państwo listy, takie zwykłe, staroświeckie i elektroniczne – na każdy list odpowiemy, najciekawsze opublikujemy.

Zbigniew Włodarski

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież