Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe EXILIM Zoom EX-Z150
niedziela, 20 czerwca 2021

EXILIM Zoom EX-Z150
czwartek, 04 września 2008 01:00    Drukuj Email

Zobacz większe!Najnowszy model aparatu cyfrowego linii EXILIM(r) – super-smukły, z matrycą o rozdzielczości 8,1 miliona pikseli EXILIM Zoom EX-Z150 wyposażony został w szerokokątny obiektyw, stabilizację obrazu CCD, oraz duży wyświetlacz LCD.

EXILIM Zoom EX-Z150 został stworzony i wyposażony w funkcje, które doskonale odpowiadają rosnącym wymaganiom współczesnych użytkowników aparatów cyfrowych. Najnowszy model z linii Exilim to najsmuklejszy na świecie aparat z wbudowanym szerokokątnym obiektywem 4,65 – 18,6 mm (28 – 112 mm ekwiwalent dla 35 mm) z 4-krotnym zoomem optycznym. Obudowa aparatu ma grubość zaledwie 20,1 mm, a w najcieńszym miejscu nawet 18,9 mm.
EX-Z150, jako pierwszy w linii Exilim, został wyposażony w ekran LCD o przekątnej 3 cali. Wielkość wyświetlacza zwiększa łatwość obsługi aparatu i sprawia, że kadrowanie i przeglądanie zdjęć jest jeszcze bardziej komfortowe i przyjemniejsze.
EXILIM Zoom EX-Z150 będzie dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, oprócz klasycznej czerni i srebra, również w kolorze: czerwonym, różowym i zielonym.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież