Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Nowy aparat Panasonic LUMIX SZ8 idealny do udostępniania kreatywnych zdjęć i wideo wysokiej jakości
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Nowy aparat Panasonic LUMIX SZ8 idealny do udostępniania kreatywnych zdjęć i wideo wysokiej jakości
czwartek, 16 stycznia 2014 00:27    Drukuj Email

Nowy LUMIX SZ8 to elegancki, kompaktowy aparat cyfrowy firmy Panasonic  zaprezentowany na CES 2014. Oferuje rozbudowane opcje łączności i ułatwia robienie znakomitych zdjęć na co dzień. Z pomocą funkcji kreatywnych i trybów ten płaski, kieszonkowy aparat nada osobisty charakter zdjęciom i nagraniom wideo.

LUMIX SZ8 to idealny aparat dla początkujących — udostępnia tryby wspomagające, takie jak iA (Intelligent Auto), który automatycznie dobiera optymalne ustawienia do każdej sytuacji. W ten sposób użytkownik uzyskuje imponujące zdjęcia wysokiej jakości za każdym razem.

2

Łatwe rejestrowanie, wyświetlanie i udostępnianie zdjęć oraz wideo

Za pośrednictwem wbudowanej w LUMIX SZ8 łączności Wi-Fi oraz mediów społecznościowych można błyskawicznie dzielić się wrażeniami z rodziną i znajomymi. Wystarczy połączyć aparat ze smartfonem lub tabletem, by udostępniać zdjęcia i wideo z dowolnego miejsca.
Łączność Wi-Fi zwiększa także elastyczność robienia zdjęć, ponieważ smartfon lub tablet może służyć jako pilot do aparatu. W trybie zdalnego robienia zdjęć, który bardzo przydaje się np. do robienia zdjęć grupowych, obraz z aparatu jest wyświetlany na ekranie urządzenia mobilnego. Dostępne są też funkcje sterowania aparatem, m.in. zoomem, ostrością i spustem migawki. Funkcja Instant Transfer przesyła automatycznie dane zdjęć po ich zrobieniu do wyznaczonych urządzeń elektronicznych, ułatwiając przeglądanie i udostępnianie fotografii.

 

Cenne chwile w osobistym stylu

Korzystając z licznych funkcji kreatywnych aparatu LUMIX SZ8, można nadawać zdjęciom osobisty styl. Podczas rejestrowania i przeglądania zdjęć oraz nagrań wideo można wybierać spośród 15 filtrów, takich jak Ekspresyjny, Retro, Dawne czasy i Sepia, aby w niepowtarzalny sposób uwiecznić swoje przeżycia. Przy użyciu funkcji kreatywnego retuszu i kreatywnej panoramy można też stosować efekty filtrów do zdjęć i panoram nawet po ich zrobieniu.

 

Wszechstronne możliwości kompozycji zdjęć i mocny zoom

LUMIX SZ8 to płaski, elegancki aparat wyposażony w 24-milimetrowy obiektyw o szerokim kącie widzenia z mocnym, 12-krotnym zoomem. Dzięki temu można z zadziwiającą szczegółowością uwiecznić każdą sytuację na zdjęciach wysokiej jakości.
Ostrość zdjęć robionych z daleka zapewnia optyczny stabilizator obrazu kompensujący drgania ręki, które często występują podczas robienia zdjęć i nagrywania wideo z zoomem. Nagrywanie wideo ułatwia specjalny, nowy przycisk — po jego naciśnięciu błyskawicznie rozpoczyna się rejestracja wideo z jakością HD 720p.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież