Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Sezon łowiecki na Casio rozpoczęty!
środa, 21 kwietnia 2021

Sezon łowiecki na Casio rozpoczęty!
piątek, 21 maja 2010 18:35    Drukuj Email

casio--EX-H15_----200Casio Exilim rozpoczyna zabawę dla wszystkich, którzy mają w sobie coś z myśliwego. Zwierzyną w konkursie jest aparat EX-H15. Miejscem polowania - oficjalny profil marki na portalu społecznościowym Facebook.

By wziąć udział w łowach, wystarczy zebrać co najmniej pięciu znajomych, którzy staną się sympatykami marki Casio Exilim na popularnym serwisie. Zwycięzca łowów może być jednak tylko jeden i zostanie nim ten, kto zbierze jak największą liczbę członków swojego koła łowieckiego i tym samym upoluje nagrodę główną.

Trofeum w konkursie jest aparat Casio Exilim EX-H15, który wyposażono w 15-megapikselową matrycę, 10-krotny zoom optyczny oraz bardzo wydajną baterię, umożliwiającą wykonanie nawet 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Dla łowczych, którzy w jak najszybszym tempie zbiorą kompanię pięciu znajomych przygotowano nagrody gwarantowane.

Okres łowiecki na EX-H15 trwa od 18 maja do 14 czerwca na stronie www.facebook.com/CasioExilimPolska.

O marce Casio Exilim

chwytaj_znajomych_-_plakat----200Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” - niezwykły, oraz ang. „SLIM” - smukły.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.exilim.pl/.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież