Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 09 maja 2021

Canon IXUS 210
wtorek, 09 lutego 2010 23:12    Drukuj Email

IXUS-210---200Firma Canon zaprezentowała najbardziej zaawansowany aparat IXUS z ekranem dotykowym — model IXUS 210 z matrycą CCD o rozdzielczości 14,1 miliona pikseli i 24 mm obiektywem z 5-krotnym zoomem optycznym.

Korzystając z dużych, łatwych do naciśnięcia ikon ekranowych, użytkownicy mogą szybko włączać najważniejsze funkcje aparatu, a przejrzysty system menu przyspiesza dostęp do innych ustawień. Dotykowy autofokus umożliwia wyostrzenie obiektu przez „dotknięcie” go na ekranie.  Jeśli obiekt się porusza, zintegrowana funkcja Servo AF/AE automatycznie go śledzi, utrzymując właściwą ostrość i ekspozycję w celu zapewnienia idealnego zdjęcia.  Przeglądanie fotografii jest również łatwe i naturalne. Wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie, a aparat dostosuje szybkość przeglądania zdjęć do szybkości wykonanego gestu. Nawigacja dotykowa zapewnia dostęp do często używanych funkcji, takich jak oznaczanie zdjęć jako ulubionych lub usuwanie, obracanie lub zabezpieczanie zdjęć w kolekcji.

Użytkownicy mogą zmieniać kolory oraz układ ikon, aby dostosować interfejs do swoich preferencji i stylu. Wskazówki i podpowiedzi na ekranie prowadzą użytkowników przez funkcje aparatu, wyjaśniając, jak użyć każdej z nich do uzyskania doskonałego zdjęcia. Duży ekran PureColor II Touch LCD o przekątnej 8,8 cm (3,5”) zapewnia dużo miejsca do nawigacji po przyjaznym interfejsie dotykowym.

IXUS 210 oferuje szereg technologii i funkcji, między innymi Funkcję Smart Auto z technologią wykrywania scen, która rozpoznaje 22 różne rodzaje scen, analizuje warunki fotografowania i automatycznie stosuje optymalne ustawienia przed zrobieniem zdjęcia, czy funkcję Smart Flash Exposure, dzięki której aparat precyzyjnie kontroluje lampę błyskową w różnych warunkach fotografowania.

Użytkownicy aparatu IXUS 210 mogą nagrywać filmy HD o rozdzielczości 720p. Dzięki zintegrowanej obsłudze YouTube™ w dołączonym oprogramowaniu CameraWindow zarejestrowani użytkownicy YouTube™ mogą zalogować się w serwisie i przesyłać filmy wideo ze swojego komputera jednym naciśnięciem przycisku.

IXUS 210, dostępny w kolorach czarnym, złotym, srebrnym i różowym.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 3 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież