Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Canon IXUS 130 i IXUS 105
poniedziałek, 17 maja 2021

Canon IXUS 130 i IXUS 105
wtorek, 09 lutego 2010 23:09    Drukuj Email

IXUS-105_130--200Modele Canon IXUS 130 i IXUS 105 stanowią kombinację stylu i rozwiązań do doskonałego przetwarzania obrazu, z której słynie marka IXUS. Aparat IXUS 130 jest zarazem najcieńszym dotychczas modelem z serii — mierzy zaledwie 17,8 mm w najgrubszym miejscu.

Oba nowe aparaty wyposażone są w najnowszy procesor obrazu DIGIC 4, szerokokątne obiektywy Canon 28 mm z 4-krotnym zoomem optycznym. Fotografowanie ułatwi Tryb Smart Auto z technologią wykrywania scen, który  automatycznie rozpoznaje fotografowaną scenę, dzięki czemu użytkownik może się skupić wyłącznie na kadrowaniu zdjęcia. Tryb Smart Auto wykrywa 22 różne rodzaje scen w aparacie IXUS 130 i 18 w aparacie IXUS 105, potrafi rozpoznać szeroką gamę warunków fotografowania — takich jak portret, krajobraz lub makro — zanim zastosuje optymalne ustawienia w celu zrobienia idealnego zdjęcia.  Funkcja FaceSelf-Timer ułatwia fotografowanie dużych grup osób, wykorzystując technologię wykrywania twarzy do aktywacji migawki. Użytkownik nie musi ustawiać samowyzwalacza i biec szybko, aby zmieścić się w kadrze, ponieważ FaceSelf-Timer monitoruje kadr i czeka, aż pojawi się w nim nowa twarz, po czym dwie sekundy później robi zdjęcie.

IXUS 130 dostępny jest w wykończeniach: srebrnym, czarnym, pomarańczowym i różowym, natomiast IXUS 105 w kolorach srebrnym, brązowym, różowym i morskim.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież