Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Wystartował Festiwal Kameroffon 2011
poniedziałek, 21 czerwca 2021

Wystartował Festiwal Kameroffon 2011
środa, 13 kwietnia 2011 18:30    Drukuj Email

kameroffon-logoDo 25 kwietnia możecie zgłaszać swoje filmy nakręcone komórką i mieć szansę na atrakcyjne nagrody: telefony, kamery cyfrowe i netbooki.

Kameroffon 2011 to konkurs i festiwal filmów komórkowych. Każdy, kto korzysta z telefonu komórkowego nie tylko do dzwonienia i pisania sms-ów, może wziąć w nim udział. Komórka bowiem w dzisiejszych czasach stała się narzędziem uniwersalnym: może być nawigacją GPS, aparatem fotograficznym, czy kamerą. Często jest jedynym przedmiotem, którym mamy pod ręką i którym możemy zarejestrować ważne dziejące się wokół nas wydarzenie.

W konkursie Kameroffon 2011 mogą wziąć wszystkie filmy nakręcone komórką, które nie przekraczają 3 minut długości. Może to być zaplanowana fabuła i rejestracja ulotnej chwili. – Dzięki Kameroffonowi chcemy udowodnić, jak łatwo jest pokazać, czym żyje nasze miasto, szkoła, osiedle - mówi Andrzej Zabielski z portalu MM Moje Miasto. - Dzisiaj dzięki prostym narzędziom i internetowi, w którym sami zamieszczamy treść, każdy może być dziennikarzem i pokazywać innym rzeczywistość taką, jaka jest - dodaje Andrzej Zabielski.

Chcesz wziąć udział w konkursie i zgłosić swój film? Wejdź na stronę www.mmwarszawa.pl/kameroffon , gdzie znajdziesz wszystkie informacje. Wystarczy przeczytać regulamin konkursu, wypełnić kartę zgłoszeniową, nakręcić filmik i wysłać go organizatorom. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a każdy ma szansę nawet na dwie, gdyż najlepsze filmy wybiorą zarówno internauci, jak i jury konkursowe. Do wygrania są netbooki Asus Eee PC 1001PX, telefony HTC HD2 i kamery Toshiba Camileo HD.

Organizatorami Kameroffonu są portal MM Moje Miasto oraz Warszawska Szkoła Filmowa. Patronem honorowym jest Polski Instytut Sztuki Filmowej, zaś patronami medialnymi Gazeta Studencka, Filmweb, Perspektywy, Studente.pl, dlaStudenta.pl, Spryciarze.pl oraz Miesięcznik Foto. Wszystkie informacje o konkursie znajdziesz na stronie www.mmwarszawa.pl/kameroffon.

foto

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież