Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności PROJEKT POKOLENIE
środa, 14 kwietnia 2021

PROJEKT POKOLENIE
piątek, 12 listopada 2010 19:50    Drukuj Email
1

RUSZA KOLEJNY ETAP PROJEKTU POKOLENIE – FOTOGRAFICZNY!

Zadaniem inicjatywy PROJEKT POKOLENIE jest wspieranie młodych talentów z różnych dziedzin sztuki. Marka Absolut pomaga w rozwoju pasji oraz ułatwia drogę do sukcesu.  Liczy się przede wszystkim oryginalność, zaangażowanie i kreatywność. Pierwszy etap Projektu Pokolenie już za nami. Trwają zmagania beatboxerów i rusza nowa kategoria, tym razem fotograficzna – OUT OF FRAME!

Niezależnie od tego, czy masz Zorkę 5, czy studio fotograficzne za milion dolarów, możesz wziąć udział w konkursie. Marka Absolut zaprasza fotograficznych amatorów, profesjonalistów, artystów i zwykłych pstrykaczy zdjęć do kolejnej zabawy ze sztuką. Dziesięciu najlepszych w swoje profesjonalne obroty wezmą Wojtek Wieteska i Tomek Sikora. Zapewnią udział w warsztatach, otoczą opieką i natchną wiedzą. Już dziś przetrzyj obiektyw, kreuj konkursową koncepcję i zgłoś się do konkursu.  Na zgłoszenia czekamy na stronie internetowej ProjektPokolenie.pl od połowy listopada 2010 do 17 stycznia 2011 roku.

PROJEKT POKOLENIE to absolutnie autorski polski koncept, który wystartował we wrześniu br. Ma rozwijać, kształtować, inspirować młodych twórców niezależnie od dziedziny, w jakiej działają. W ramach inicjatywy odbędą się m.in takie kategorie jak fotografia, graffiti, muzyka, malarstwo, taniec. Projekt Pokolenie jest także wspierany przez polskie gwiazdy i uznanych artystów. Każdy z nas może poprzeć Projekt i mieć w nim realny udział, gdyż ofiarujemy moc sprawczą. To inicjatywa jest dla każdej pełnoletniej osoby, która czuje w sobie drzemiący talent, która ćwiczy go każdego dnia marząc nie tyle o finansowym aspekcie sukcesu, a byciu coraz lepszym.

PROJEKT POKOLENIE jest wspierany przez polskie talenty w poszczególnych dziedzinach. Dotychczas do akcji przyłączyli się Kasia NOVIKA Nowicka, Kamil Sipowicz z synem Szymonem, producentem muzyki elektronicznej wcześniej znanym jako dj.Perez. Poparły go także największe autorytety polskiego beatboksu – L.U.C (człowiek-orkiestra nagrodzony Paszportem „Polityki”), Tik Tak (człowiek z misją, organizuje różnorodne projekty muzyczne) oraz Zgas (mistrz beatboxu, zwycięzca wielu beatboxowych bitew i człowiek, którego, jak mało kogo, można nazwać beatboxowym profesjonalistą). Swój głos poparcia wyraziła także znana aktorka Magda Schejbal oraz fotografowie Tomasz Sikora i Wojtek Wieteska. Materiały filmowe z gwiazdami są dostępne na stronie internetowej ProjektPokolenie.pl.


Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież