Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Warsztaty w MAKATA STUDIO
piątek, 16 kwietnia 2021

Warsztaty w MAKATA STUDIO
piątek, 03 września 2010 10:05    Drukuj Email

skulmak2

makata_logo

Ruszają warsztaty fotografii studyjnej w MAKATA STUDIO

Agencja fotografów, dom produkcyjny oraz studio fotograficzne MAKATA zaprasza na warsztaty fotografii Skulmak. Warsztaty kierowane są do fotoamatorów i profesjonalistów chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie fotografii studyjnej.

Już we wrześniu 2010 r. w MAKATA STUDIO odbędą się pierwsze warsztaty fotografii studyjnej. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową.

Dla fotografów zaawansowanych MAKATA przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatem Hasselblad H2 i H3.

Zajęcia z fotografii studyjnej poprowadzą fotografowie: Paweł Pyrz, Emil Biliński oraz Paweł Fabjański. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zajęcia dla amatorów i osób średnio zaawansowanych poprowadzą uznani profesjonaliści współpracujący z MAKATA STUDIO.

Studia Makaty w których odbędą się warsztaty to najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone przestrzenie fotograficzne w Polsce. To w nich odbywają się topowe sesje zdjęciowe do magazynów modowych i lifestyle'owych oraz największych kampanii reklamowych polskich i zagranicznych. 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów fotografiii studyjnej Skulmak. Wyróżniającym się osobom MAKATA STUDIO umożliwi odbycie praktyk podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

skulmak-studio-300x200

Programy warsztatów, terminy, opłaty, formularz kontaktowy znajdują się na stronie http://www.skulmak.pl/.

Informacje o MAKATA STUDIO www makata.com.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież