Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Bitwa grafików i programistów podczas premiery CS5
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Bitwa grafików i programistów podczas premiery CS5
piątek, 14 maja 2010 21:50    Drukuj Email

adobe_kreatywnybazar---200W związku z premierą oprogramowania Creative Suite 5, firma Adobe grafików i programistów zainteresowanych technologiami RIA do wzięcia udziału w bitwie CS5 w 5. Zawody odbędą się 18 maja w godzinach 10.00 - 15.00 w Centrum Olimpijskim przy ulicy Wybrzeże Gdańskie 4 w Warszawie. Zgłaszać mogą się dwuosobowe zespoły graficzno-programistyczne.

Temat konkursu zostanie ogłoszony tuż przed rozpoczęciem zmagań. Rejestracja trwa do 16 maja na portalu Kreatywnybazar.pl pod adresem http://kreatywnybazar.pl/2010/05/11/cs5-w-5-konkurs/

Uczestnicy zawodów będą pracować na dostarczonych przez organizatora komputerach. Ogłoszenie zwycięzców  i prezentacja 3 zwycięskich aplikacji odbędzie się w dniu zawodów o godz. 16.15. O przyjęciu zgłoszenia do wzięcia udziału w bitwie decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów logistycznych w zawodach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów.  

Wszyscy zainteresowani projektowaniem graficznym i programowaniem będą mieli okazję podczas zawodów spróbować swoich sił i sprawdzić możliwości najnowszych narzędzi do tworzenia zaawansowanych aplikacji dla środowisk internetowych i desktopowych oraz przetestować najnowszy program Adobe  Flash Catalyst CS5, usprawniający współpracę miedzy grafikami i programistami.

Nagrodą główną w zawodach jest najnowszy pakiet Master Collection CS5, zawierający najnowsze wersje wszystkich programów graficznych Adobe.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież