Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Noc w blaskach fleszy …
środa, 21 kwietnia 2021

Noc w blaskach fleszy …
wtorek, 04 maja 2010 22:58    Drukuj Email

… czyli Noc Muzeów w Złotych Tarasach

W sobotę, 15 maja, centrum handlowe Złote Tarasy zaprasza wielbicieli fotografii na wyjątkowy wieczór towarzyszący Nocy Muzeów.

Zobacz większe!W Noc Muzeów 15 maja nastąpi rozwiązanie konkursu fotograficznego organizowanego przez Złote Tarasy „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy". W ten wieczór na klientów Złotych Tarasów czekać będą również inne atrakcje: możliwość doklejenia swojego zdjęcia do największej foto-panoramy stolicy, warsztaty fotografii panoramicznej, warsztaty i plener fotografii nocnej.
Tą wyjątkową noc uprzyjemni koncert projektu FOGG CAFE act live, w składzie którego wystąpią m.in. Marysia Sadowska i Novika – ok. godz. 22.00.
Start imprezy o godz. 18.00. Uroczysta gala konkursowa zaplanowana jest na godz. 20.00. Dodatkowo restauracje i kawiarnie ulokowane na parterze oraz poziomie -1 będą czynne do godziny 1.00 w nocy.

Uroczyste ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej zorganizowanego przez Złote Tarasy konkurs fotograficznego „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy" nastąpi już 15 maja o godzinie 20.00 na placu wewnętrznym centrum handlowego (poziom 1). Celem konkursu było wyłonienie zdjęć najlepiej obrazujących dynamizm stolicy oraz interesujące miejsca, gdzie stykają się mieszkańcy miasta i przyjezdni oraz rozwijają się relacje międzyludzkie.
Na zwycięzców konkursu czeka aż 51 nagród m.in.: drukarki Epson Stylus Photo P50, aparaty Nikon: D5000 z obiektywem 18-105VR i Coolpix S600 GOLD, kursy fotograficzne organizowane przez OW ZPAF, wycieczki promem Stenaline i półroczne prenumeraty pisma Foto.

Tę emocjonująca galę poprzedzi akcja, w trakcie której każdy będzie mógł dokleić swoje zdjęcie do największej foto-panoramy stolicy. Zdjęcia cyfrowe można będzie przynieść na nośnikach USB oraz CD i wydrukować na miejscu na drukarkach firmy EPSON. Finał akcji doklejania zdjęć nastąpi o północy.

O godz. 19.00 Złote Tarasy zapraszają miłośników robienia zdjęć na warsztaty fotografii panoramicznej, prowadzone przez Jerzego Lecha, z miesięcznika Foto. Z kolei o godzinie 21.00, na pierwszym piętrze Tarasów, zorganizowany zostanie warsztat i plener fotografii nocnej.

Wszystko, co tego wieczoru będzie działo się w centrum uprzyjemni koncert zespołu Cafe Fogg, którego będziemy mieli okazję posłuchać o godzinie 22.00 na placu zewnętrznym.
W jego trakcie usłyszymy słynne przeboje nestora polskiej piosenki – Mieczysława Foga w nowych aranżacjach. W projekcie występują m.in. Maria Sadowska, Iza Kowalewska, Novika, Sławek Uniatowski, Mateusz Krautwurst, Szymon Makohin.

Wstęp wolny.
ZAPRASZAMY!


GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Sobota: w godzinach od 9:00 do 22:00
Niedziela: od 9:00 do 21:00

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież