Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Prestiżowe certyfikaty FOGRA dla Ricoh
środa, 14 kwietnia 2021

Prestiżowe certyfikaty FOGRA dla Ricoh
czwartek, 26 listopada 2009 15:36    Drukuj Email

Ricoh_Pro-C900-200Ricoh Europe PLC poinformowała o uzyskaniu certyfikatów ‘Validation Printing System’ stowarzyszenia Fogra dla urządzeń Ricoh Pro C900, potwierdzające ich wysoką jakość. Fogra jest stowarzyszeniem typu non profit założonym w 1951 roku, zrzesza obecnie ponad 700 firm i zajmuje się między innymi certyfikacją cyfrowych urządzeń drukujących. Urządzenia, które otrzymały certyfikaty Fogra gwarantują najwyższą jakość działania charakteryzującą się między innymi powtarzalnością wydruków, dokładnym odwzorowaniem kolorów, niezawodnością i niskimi kosztami kosztów działania.

certyfikat-fogra-200Drukarki Ricoh Pro™ C900 i C900s oferują wysoką wydajność – drukowanie z szybkością do 90 stron na minutę w pełnym kolorze, nawet na arkuszach o wysokiej gramaturze. Urządzenie wyposażono w najnowsze technologie obróbki obrazu Ricoh oraz system EFI Fiery RIP, zapewniający wysoką jakość obrazów i precyzję wydruku. Urządzenie jest wszechstronne pod względem obsługi mediów – obsługuje arkusze o gramaturze do 300g/m², w formacie do SRA3. Rozbudowane możliwości wykończeniowe obejmują bindowanie (dziurkowanie on-line z nawlekaniem grzbietu), oprawę klejową, broszurownicę Plockmatic, itp.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież