Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności LG globalnym partnerem najnowszego filmu Jamesa Camerona „Avatar”
niedziela, 18 kwietnia 2021

LG globalnym partnerem najnowszego filmu Jamesa Camerona „Avatar”
wtorek, 24 listopada 2009 12:48    Drukuj Email

LG-BL40_Chocolate_200LG Electronics rozpoczęło współpracę z wytwórnią filmową Twentieth Century Fox, dzięki której zostało globalnym partnerem nowego filmu Jamesa Camerona pt. „Avatar”. Polska premiera kinowa - 25 grudnia 2009.

AVATAR_LG_200Jest to pierwsza w historii, pełnometrażowa produkcja, zrealizowana przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, dzięki której jakość 3D będziemy mogli podziwiać w zwykłym kinie. Już w czasie polskiej premiery użytkownicy nowego telefonu LG Chocolate BL40 będą mogli obejrzeć zwiastuny filmu Awatar również na swoich telefonach. Ta jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji roku wejdzie na ekrany polskich kin 25 grudnia, podczas gdy jej zwiastuny pokazano po raz pierwszy na ekranie nowego, multimedialnego telefonu LG już na początku listopada w Hongkongu.

Zaprezentowany we wrześniu LG Chocolate z serii Black Label zrobił już furorę na świecie. Stylowa, smukła obudowa modelu BL40 z wysuwaną klawiaturą oraz 4-calowy wyświetlacz LCD o formacie 21:9 i rozdzielczości HD Real VGA sprawiły, że ekran telefonu stanowi idealną platformę do oglądania obrazów w HD.

Zwiastun filmu na oficjalnym kanale LG Electronics w serwisie Youtube.com: http://www.youtube.com/user/experiencelg?blend=4&ob=4#p/u/3/zNskuwWZc4c  

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież