Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Puchar Danone 2010
środa, 14 kwietnia 2021

Puchar Danone 2010
środa, 26 maja 2010 22:12    Drukuj Email

Canon Polska wspiera Dziecięcy Piłkarski Puchar Danone 2010

canon-logoFirma Canon Polska wspiera Dziecięcy Piłkarski Puchar Danone 2010. Impreza, będąca największym na świecie turniejem piłkarskim przeznaczonym dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat, jest organizowana i prowadzona przez firmę Danone od 2000 roku. Każdego roku uczestniczy w niej 2,5 miliona małych sportowców. Turniej obejmuje rozgrywki krajowe, które odbywają się w 40 państwach i kończy się finałem światowym. 

W ramach wsparcia imprezy na terenie Polski Canon Polska organizuje podczas przerw w meczach imprezy dla dzieci, koncentrujące się na fotografii i „opowiadaniu historii” za pomocą zdjęć. W specjalnych strefach firmy Canon, zwanych „Fun Parkami” znajdują się bramki radarowe, na których można przetestować siłę uderzenia, bramki celnościowe do ćwiczenia precyzji strzału, tory do slalomu sprawnościowego na czas do sprawdzania umiejętności prowadzenia piłki i szybkości oraz ścianki treningowe, na których można sprawdzić umiejętność opanowania piłki odbijanej o specjalną ściankę.  Zwycięzcy konkursów organizowanych w „Fun Parkach” otrzymują torby sportowe z logo Piłkarskiego Pucharu Danone 2010 i Canon.

Działania firmy obejmują wykonywanie i drukowanie oficjalnych fotografii zespołów piłkarskich na tle specjalnie przygotowanej ścianki reklamowej. Canon jest także fundatorem nagród dla zwycięzców turnieju i wybranych najlepszych zawodników zawodów.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież