Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Microsoft Arc Keyboard
niedziela, 09 maja 2021

Microsoft Arc Keyboard
wtorek, 12 stycznia 2010 17:19    Drukuj Email

Arc-Keyboard_200Domowe biuro nieustannie się zmienia i nie ogranicza się już do jednego pomieszczenia. Dzieje się tak głównie dzięki popularyzacji komputerów przenośnych oraz technologii bezprzewodowych. Wychodząc na przeciw zmianom stylu życia w zgodzie z nowymi trendami Microsoft stworzył nowoczesną klawiaturę komputerową Arc Keyboard. Jest na tyle mała i poręczna, aby bez problemu wędrować po całym domu wraz z użytkownikiem, zaś swoją estetyką doskonale wpasowuje się w wystrój każdego wnętrza.

Ważąca mniej niż 450 gram nowa Microsoft Arc Keyboard może bez problemu wędrować wraz z użytkownikiem praktycznie po całym mieszkaniu, a jej wyprofilowany kształt zapewni wygodę pracy zarówno na kanapie, jak i przy kuchennym blacie. Klawiatura łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki miniaturowemu nadajnikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz, który może być na stałe podłączony do komputera lub magnetycznie przyczepiony od dołu klawiatury podczas transportu.

Funkcjonalną nowością jest jeden przycisk, zastępujący dotychczasowe cztery klawisze kierunkowe. Wyraźny wskaźnik naładowania ostrzega przed zbliżającym się czas wymiany baterii, zaś dzięki wygodnemu przełącznikowi możemy przedłużyć czas pracy baterii - wyłączając ją gdy klawiatura nie jest w użyciu. Microsoft Arc Keyboard współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7®, Windows Vista®, Windows XP® oraz Mac OS X v.10.4–10.6x.


Microsoft Arc Keyboard będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie lutego.
Cena szacunkowa klawiatury wyniesie 229 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież