Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Iomega® iConnect Wireless Data Station
środa, 12 maja 2021

Iomega® iConnect Wireless Data Station
wtorek, 12 stycznia 2010 17:12    Drukuj Email

Iomega_iConnect_Network_Setup-200Firma Iomega Corporation ogłosiła na targach CES 2010 w Las Vegas międzynarodową premierę Iomega® iConnect Wireless Data Station, wszechstronnego, taniego urządzenia, dzięki któremu można w łatwy sposób udostępnić istniejące dyski USB w sieci, dzieląc i udostępniając pliki w domu lub przez Internet.

Urządzenie pozwala użytkownikom podłączyć do sieci istniejącej przenośne i biurkowe pamięci w postaci dysków twardych i pamięci flash. Iomega iConnect może być podłączone do routera przewodowo lub bezprzewodowo. Udostępnienie dowolnego dysku w sieci wymaga jedynie podłączenia do stacji przez jeden z czterech portów USB. Dyski rozpoznawane są automatycznie i udostępniane w sieci domowej lub zdalnie przez Internet. Urządzenie pozwala też korzystać z funkcji takich jak: UPnP™ DLNA Certified AV Media Server - umożliwiających przesyłanie strumieniowo zdjęć, muzyki i wideo do wielu typów odbiorników; menadżera torrentów  - do zarządzani transmisjami plików w sieci peer-to-peer; obsługi mechanizmów Time Machine® dla użytkowników komputerów Apple®; replikacji danych między urządzeniami służącą do ochrony danych. Może też służyć jako printserver.

Iomega iConnect Wireless Data Station jest kompatybilna z komputerami z systemami Windows®, Mac OS®, i Linux®. 

Iomega® iConnect Wireless Data Station. dostępna będzie na polskim rynku w lutym 2010 r. w cenie 80 Euro brutto.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież