Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Bezprzewodowy transmiter audio
czwartek, 15 kwietnia 2021

Bezprzewodowy transmiter audio
piątek, 04 grudnia 2009 23:35    Drukuj Email

Hama_transmiter-FM_200Hama Polska oferuje Hama FM-Transmiter RTR-10 - urządzenie umożliwiające bezprzewodowy przesył sygnału audio z odtwarzacza MP3, palmtopa lub nawigacji do radia samochodowego. Urządzenie ma niewielkie rozmiary: 8 cm długości oraz 1,5 cm szerokości. Charakteryzuje się niezwykle prostą obsługą. Pierwszym krokiem jest podłączenie odtwarzacza MP3, nawigacji lub palmtopa do bezprzewodowego przekaźnika audio za pośrednictwem kabelka z wtykiem jack 3,5 mm. Następnie należy ustawić te same częstotliwości w radio oraz przekaźniku. Zakres dostępnych częstotliwości wynosi od 88,1 do 107,9 MHz.   

Hama FM-Transmiter RTR-10 został wyposażony w wyświetlacz LCD. Urządzenie zapamiętuje do 5 domyślnych częstotliwości, co ułatwia dostrajanie się do kanałów radiowych w samochodzie. Bezprzewodowy przekaźnik audio zasilany jest dwoma standardowymi bateriami AAA.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Hama FM-Transmiter RTR-10 na polskim rynku wynosi 69,90 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież