Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Podkładka chłodząca
piątek, 16 kwietnia 2021

Podkładka chłodząca
czwartek, 03 grudnia 2009 19:43    Drukuj Email

Hama_podkladka-chlodzaca_200Hama Polska wprowadził do sprzedaży miękką, materiałową podkładkę chłodzącą do notebooków. Podkładka jest bardzo wygodna w transporcie i można ją bez najmniejszego problemu przechowywać w torbie do notebooka. Użytkowanie nie wymaga podłączania zbędnych kabli.

Podkładka chłodząca Hama stanowi odpowiedź na problemy wynikające z wysokiej temperatury pracy wydajnych laptopów. Obciążone podzespoły rozgrzewają się czasami do temperatur, które mogą powodować niestabilność pracy systemu, a w skrajnych przypadkach uszkodzenie komputera. Bywa, że procesory emitują ciepło o wartości ponad 80°C, zaś karty graficzne nawet 90°C. Podkładka chłodząca marki Hama w znacznym stopniu niweluje ten problem. Produkt nadaje się do większości komputerów przenośnych, które są wyposażone w matryce o przekątnej od 12" do 17". Wypełniona jest specjalnym granulatem chłodzącym, który absorbuje ciepło wydzielane przez notebook przez około 8 godz. pracy. Po wystudzeniu można użytkować podkładkę ponownie.  

Podkładkę chłodzącą Hama można stosować na każdej powierzchni: biurku, kolanach lub pościeli. Najlepsze efekty działania osiągane są w pomieszczeniach o temperaturze poniżej 25°C. Podkładki chłodzące Hama objęte są roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69,90 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież